kto chce zacat 90dnovu dietu od 11.01.2010 so mnou?

M.P.

janula, celkom fajn, namiesto 2. vody som mala dva vitamínové dni po sebe, dnes 63. deň, teda 5ty deň po 2.vode a mám 10,5 kg dole. pohla sa mi váha nadol, kedže tú 2.vodu som vynechala, nie ako po tom prvom vodnom, že stála dlho...

janula10

M.P.

ahoj..
no tak na ovocie jedavam tak rozne..ovocie ked mam nan chut..ked nie tak celozrznny chlebik so zeleninou..alebo syry so zeleninou..uz sa nedrzim toho co v 90dnovke..na co mam chut to jem ,ale spravne kombinujem!!!!!!!

inak ako sa drzis???

M.P.

janula, však, ale už nemáš z čoho chudnúť :) len dotvarovať postavu. držím sa. dnes mám 60ty deň, takže ma čaká ešte 30 dní :) fakt to rýchlo zbehlo. kúpila som si ďalší ananás, keďže tebe to s ním ide tak dobre :) a rifle čo chcem obliecť ešte stále nezapnem, ale nevadí :) 10 kg je už predsa dole!

janula10

M.P.

ahoooj , nie nepriberam:)!!!!!!!!
pekne dodrzujem oddelenu a myslim ze dari sa mi celkom ok:))..sice chudnutie je uz pomalsie ale predsa:)

a ty ako????

mutko2

Čaute kočky aj ja som držala 90 dnovú samozrejme ze som nevydržala tak dlho ale len do vianoc asi 1,5 mesiaca a schudla krásnych 10 kg a potom som isla na klasikuv jedení ako predtým a prislo k tot. jojo efektu. Takže som za to ako inokedy, jesť menej, castejsie a hlavne sa hýbať. a efekt bude. Ale aj tak držím palce vsetkým ktoré začali.

janula10

M.P.

no vidis ako ti to pekne ide:))
no ja som sa uz dokopala konecne opat ku cviceniu a od nedele som zacala zase znovu cvicit...dufam ze uz neprestanem!!!!:)
vody som pila aj ja velmi vela, niekedy aj 3 litre...teda skoro vzdy:)

M.P.

a samozrejme pitný režim. voda, väčšinou z vodovodu, bublinková už vôbec, čaje - zelený,biely,puerh, čierne čaje, čaj z koreňa zázvoru. veľa citrónu do čaju i do vody.

s behom som už prestala, kvôli kolenám, každý večer hodinka rýchlochôdze, keď prší tak posiľujem.

to je asi tak všetko :)