predne zuby

Príspevok v téme: predne zuby
Mima010

Dobry den.Potrebujem poradit. Mam strasne staru zubarku ktoraa sa uz velmi nerozumie do svojej prace. V predu sa mi urobil medzizubny kaz, vyvrtala mi ho zaplombovala, ale na tom istom mieste sa mi urobil zas...uz je to treti krat.. Navyse sa mi v predu urobili dlasie 3 medzizubne kazy...Zuby si cistim pravidelne, ale zrajvne nie dostatocne.. spravila mi sice kazdy ale vidno tam stopy a ja sa nemozem usmievat. Potrebujem poradit, ako sa to da riesit? Chcela by som mat zas pekny cisty usmev. Su korunky jedinym riesenim? predsa len su to 4 predne horne zuby a bojim sa ze ak by som nesla k nejakemu profesionalovi drahemu bude vidno rozdiel...

xyz...

jasne ze sa da zmenit zubarka,ved su to nase peniaze a nase zuby, cize mame slobodnu volbu, kto nas bude liecit a aj ja mozem potvrdit, ze stare zubarky su na nic, ale asi zavisi od sikovnosti toho ktoreho zubara a vybavenia ambulancie ako porobi blomby

jajkafr

Dnes je slobodná voľba lekára čiže ak nie si spokojný s jedným môžeš ísť k inému a to isté platí aj o zubároch jednoducho prídeš dohodneš sa s novým či ťa vezme zájdeš k starému zubárovi aby ti dal výpis z karty a vyradil ťa z evidencie a to je všetko.

srnciatko11

Zubárka sa dá zmeniť, ja som tiež zmenila zubára, lebo bol neschopný, večne nervózny a maximálne nepríjemný. O oprave zubov ani nehovorím...

Rodny

Ale ževraj sa zubárka zmeniť nedá som počul. Tá moja je tiež stará škatuľa nervózna a zuby viac kazí než zubný kaz.

jajkafr

ešte niečo Mima určite to nieje na korunky šikovný zubár dokáže aj k ulomenému zubu prirobiť jeho ďalšiu časť z blomby, ktorú nevidno a dokáže vydržať dlho...
skús poprosiť tvoju zubárku nech ti zuby preblombuje alebo ak nie si spokojná tak zmeň zubárku

jajkafr

Mima
ahoj ja mám tiež problém s kazmi na predných zuboch vytvorili sa mi ešte v detstve vtedy mi ich zubárka zablombovala a blombu ani nebolo vidno časom sa mi pod blombou začal robiť kaz a už to nevizeralo tak pekne keď mi dal zubár odstránil strojček preblomboval mi ich blombu mám až do polovici zuba lebo musel viac vŕtať, ale prispôsobil ju tak farebne, že vôbec nevidno, že mám blobmované zuby.