pokec..komu to nici zivot?????

petriksvetri

ja chodím na pokec relaxovať a tiež ma láka písať si so ženami o všetkom čo sú ochotné mi prezradiť, nič zlé však na tom nieje, robím vlastne to isté čo v reále, nikomu neubližujem, nikoho nezavádzam, len to dávam do písmen, skúste sa na to pozrieť aj z tej lepšej stránky

asdf1

ano je to tak-mali ten pokec vymysliet inak,aby tam ludia dávali pravé mená,a mali iba jeden nick.Môj už sedí za pc.

perlorodka

tento pokec začína byť veľmi návykový a akosi veľa mužov aj žien mu podľahlo, takmer každý tam začína v domnení, že si ide len pokecať a potom sa zamotá do virtuálneho sveta ani nevie ako, má virtuálnych priateľov, je to iný svet, keď sa dozvieš to čo by ti mnohí v reále nepovedali, anonymita láka pýtať sa a odpovedať, keby sa tie všetky kecy zverejnili, to by partneri zízali a to by bolo doma hádok a rozvodov, alebo naopak by si konečne ľudia povedali do očí čo taja a na čo nemajú odvahu, pokec je aj istý druh terapie, kde sa môžeš poradiť s inými o svojich problémoch, len škoda, že sa to aj na druhej strane tak zneužíva..."do batôžka si nalož pretvárku, lož a faloš, potom rýchlo zahoď do studne" to by malo byť heslom pokecu

asdf1

ja mám podobný problém.Moja rada-píš si s nejakými mužmi,a chvílu ho ignoruj-aký požičaj,taký vráť.Nech si nemyslí,že budeš chodiť iba kolo neho.Urob to,alebo si pozeraj,kto je prihlásený,myslím fotky.Môj muž,to tiež robí,a myslí,že ja to neviem.

darika

je uplne jedno,kolko ma rokov,pretoze normalny rozumny chlap si nepotrebuje vyvysovat ego cez internet.Tak,ako tam chodia 13-rocni,tak tam chodia aj 40-rocni.Maju jedno spolocne-povahu.

Matyo

A koľko má rokov? Lebo keď je trebárs starší a v mladosti nemal takúto možnosť internetového harašenia tak si to teraz potrebuje vykompenzovať : )

nestea

minimalne polovici pokecujucej populacie by krachol vztah kebyze sa dozviedia co tam ich drahe polovicky robia...
nie raz som sa s priatelom hadala koli pokecu...

sweet_lolitta

spytaj sa ho preco to robi...ja v tom vidim mozno len muzsku frustraciu z toho, ze mu chyba zmena. tot hruby odhad.