Herpes

Príspevok v téme: Herpes
Meeg

Ahojte..cchela by som poprosiť o radu...stále,keď som chorá a keď mám vysoké teplote objaví s ami herpes..čo je horšie..pod nosom,čiže nemožem ani smrkať:(...a je dosť veˇký..bolí a ani rozpravať a jesť nemožem:( použivala som už roozne kremiky...ale nič v podstate nezabralo..prosím vás o rada...niejaky doamci recept,alebo aj dobrý krem..hocičo..ďakujem:)))

mišička

zober fen na vlasy a nahrievaj si ho 3 krát denne aspoň 5 minút alebo koľko vydržíš a za týždeň ho máš preč...

RNG

Herpes a ine virusove treba riesit najma zvnutra a to doplnkami na zvysenie vseobecnej viralnej imunity v dnesnych lekarmi casto podcenovanych viralnych epidemiach.
Virusy su totiz po celom tele, nielen na pere. A mnoho druhov v tele preziva cely zivot, vyckava na oslabenie, ked sa rozne prejavia.Ale aj medzi tym uz casto potichu v tele skodia.
Viac o tom som napisal, co si mozes vygooglit zadanim slova herpes a mojho nicka.
K tomu dodam dalsie, ako citral, monolaurin, Sangre de Grado.
Ja si potlacam herpes na pere este len ked sa to zacnie ocervenievat a svrbiet, skor nez sa vyhodi. Pouzivam na to iontoforezu striebra, tiez si mozes vyguglit pod zapal, hnisania a striebro. Ale lepsie je predist zvysenim imunity, nez cakat necinne, az sa rozmnozi a zacne prejavovat=skodit vo velkom.

devil1234

najlepsieje to len vysusit alpa alebo niekde kde je vela alkoholu ano ja viem stipe to jak sto certov.. momentalne zodrany nos co som mala natchu a spravil sa mi aj herpes nad hornou perou alebo vlastne c sa to daa nazvat herpesom ... treba vydrzat a nepouzivat kremy to len rozmacas a dlhsie trva hojenie

Meeg

a dalej som chorá:/ a smrkám dosť často..a kedže mám ten herpes pod nosom..neviem ako mám smrkať aby sa to nezmočilo:(

Luckaaaaaaaa

mne sa tiiez obcas objavi... ale davaj bacha, aby sa ti nerozmocil.. to strasne spomaluje hojenie.. pi cez slamku a papaj tak, aby sa ti to moc ust nedotykalo:) troska vysus napr. alpou

Luckaaaaaaaa

mne sa tiiez obcas objavi... ale davaj bacha, aby sa ti nerozmocil.. to strasne spomaluje hojenie.. pi cez slamku a papaj tak, aby sa ti to moc ust nedotykalo:) troska vysus napr. alpou