Prirodzeny vytok-aky?

Príspevok v téme: Prirodzeny vytok-aky?
Naughty739

Aky by mal byt prirodzeny vytok, a v akom mnozstve denne? Ja aj ked som zdrava a som po gynekologickej prehliadke a povie mi ze je vsetko ok. Aj tak mam DENNE vytok v dost velkom mnozstve NIKDY nie priesvitny stale ej belavy alebo bledunko zlty.. jeho hustota sa meni pocas cyklu. Ale dost am to trapi, napr ked si dam rano ciste nohavicky a idme do roboty cca o nejakej 12-tej keby sa mam niekde vyzliect no katastrofa..ako keby som si dva dni nemenila nohavicky..takisto v noci nemozem spat len v pyzame bez nohaviciek lebo by som ais musela prat denne pyzamo:(

jaruska2323

Naughty739,
V r. 2009 prišiel k nám užasný biznis s anionovými liečiacimi vložkami. /žiariaci mesiac/
Prevratná novinka v dámskej hygiene . Výrobcovia vyvinuli prevratnú metódu, teplota tela, pohyb tela, vlhko vytvárajú elektrický prúd, ktorý pripája škodlivé baktérie a neutralizuje ich. Od februára budu aj detské plienky a neskôr aj pánske vložky.
Doporučujem výskušať na Váš výtok.

Naughty739

stastna_som/ ale ja nemam zapachajuci vytok, mam normlany vytok len podla mna v dost vyraznom mnozstve denne. ja mam porobene vsetky vysetrenia od A-Z, lae ty ked mas taky ako pises urcite behni za doktorom

stastna_som

ja mam podobny problem tiez mam zapachajuci vytok,nastastie nie zlty ani iny len normalny,ale velmi ma trapi ze trocha zapacham je to hrozne :(

moja

ahojte baby,
ako citam vase nazory,tak by som sa chcela s vami podelit o moje problemy,ktore takze pretrvavaju par rokov a vkuse sa mi vracaju. Tiez som vela o tom citala aj studovala a podla mna tiez,ked vytok nezapacha a nemas svbenie tak neide o zapal. Mam tiez vytoky ale myslim si ze je to prirodzene,kazda zena je ina a tiez ma iny vytok. A gynekologicka? Radsej ani nepoviem ani slovo,stale len tabletky a kremy,ale ze preco sa opakuju vytoky a nieco robit s posvovou florou aby bola upravena,to ani jedna neriesi...

sisinaaa

Naughty... Viem asi ako neprijemne sa citis.. Vytok je otravna vec.. Mne gynekologicka odporucila jest laktobacily na upravrnie vnutirnej flory. Je to ale dlhodoba zalezit. Vraj vysledky sa dostavia po roku ( nie len zlepsenie ale vyliecenie). Teba mat silnu volu lebo ja som vydrzala najdkhsie 2 mes a aj za takuto dobu to pomohlo a 100% to funguje. Zistila som to ked som brala antibiotika. Totizto mykoza sa mi objavi vzdy. Ant som brala vtedy cca mesiac a posledny tyzen som si uz bola ista ze nedostanem mykozu. Vysadila som laktobacily a o 2 dni to bolo tam...moja hlupost viem.

Takze moha rada su laktobacily !!!!

Naughty739

boba 77/to mi pisat nemusis ja viem jaky vytok by mal byt ok a aky nie, ja som nepisala o zapachajucom vytoku...
aj viem ze prisvitny je znakom ovulacie...
ale ja mam vytok denno denne v dost velkom mnozstve..co potom mam ovulaciu stale? podla vysledkov kultivacii je vsekto ok, robili mi klasicku kultivaciu aj kultivaciu na mykoplazmy, urea plazmy, atd, odber krvi na chlamydie, vsetko oki..vytok je stale..