..neviem najst doveru v kamoske...

Príspevok v téme: ..neviem najst doveru v kamoske...
kikus12

..prosim vas o radu...asi rok sa kamaratime so znamimi..skamaratili nas nasi manzelia boo spolu pracuju...asi po pol roku som manzelovi nasla v mobile(mozte ma aj ukamenovat!)dve sms ktore boli adresovane tej nasej znamej..ona mu vsak na sms neodpovedala..povedala mi ze ich nepovazovala za dôlezite..a muz mi povedal ze to bol len nejaky skrat..len ona aj napriek tomu ze som uz o tích sms vedela mi klamala do oci ze jej ziadne neposlal!...stratila uz moju dôveru aj napriek tomu ze to bol on co zacal...chodia ku nam nadalej ale uz pomenej...ja sa od nej odtahujem ale ona ma s nami velke plany uz na leto..ale nedokazem jej povedat ze uz nechcem s nimi sa stretavat ked ona bola v tom nevinne...ale si aj myslim ze ho provokovala...abo ja uz neviem coo....=(

darika

kikus,myslim,ze ju obvinujes nepravom.Skor by si sa mala zamysliet nad manzelom.Ona mala problemy...Nechcel to on zneuzit?Preco ste to hned rozpravali jej manzelovi.Chces ublizit dalsim ludom?

kikus12

..v tích sms nebolo nic take vazne...v prvej je podaval pomocnu ruku lebo mala problemy vo svojom vztahu s manzelom a v druhej jej pred jednou akcio kde sme sa mali stretnit napisal ze bude rad ked ju bude vidiet..doma som sa s nim porozpravala..povedal mi co mi povedal...s nou som tyzden nekonikovala a dovrsilo to az tak daleko ze moj muz volal jej muzovi co urobil lebo on o ton nevedel..pred nim sme boli ticho je dost ziarlivy na nu...oni su spolu5rokov a my 12rokov...obcas jej nezodvyhnem mobil boo nemam na nu naladu a vsetko sa mi to potom vracia a mam depky...a ked si este aj predstavim ze par krat oni prenocovali u nas a my u nich...asi si to robim sama tie depky...mam z toho zmätok..

darika

veris tak moc manzelovi,ked sa snazis hodit vinu na nu?Ono je to sice pekne,ale...ak odpustis manzelovi,ktory to zacal a provokoval,tak by si sa nemala hnevat na nu,ktora za nic mozno nemoze.To,ze ti klamala,by som aj pochopila.Proste nechcela robit rozbroje,ked to nebrala ako dolezite a najskor nad tym len mavla rukou.Ja by som mozno skor verila jej ako manzelovi.Je uz lahko povedat,ze to bol skrat,ked ho ona odbila.A on z toho vyjde bez ujmy.Myslim,ze by si mohla zabudnut,ked sa nic nesytalo.Mala by si v nej skor najst kamaratku.To je potom tazsie chlapovi pokusat,ked ma strach,ze by to povedala.