Sada oriflame-ALOE VERA... ak máte skúsenosti poprosím o názor :o)

levicaaaaa

no, napriek tomu že ja s Oriflame pracujem, musím ti dať za pravdu... ono niektoré tie zloženia ma prekvapujú poriadne...človek neviem či má nad tým zaplakať alebo čo... ale zase niektoré prekvapia príjemne... čo sa tohto Aloe Vera týka , jediné pozitívum je, že Aloe obsiahnuté v tomto pleťovom géliku a pleť. vode nebolo hnojené chemickými hnojivami. ale inak, tie konzervanty tam sú...ale to máš v každej kozmetike, keď si to tak vezmeš...

aloevera

levicaaa veľmi pekne ďakujem :o) pomohlo mi to .....

aj ked z toho zlozenia som dost sklamana, sice je vseobecne zname ze oriflame je kozmetika iba ,,akoze" prirodna, ale aj tak som predsa cakala viac.....

lili2

ahoj. ja mam doma celu radu a oriflame nepredavam. Skusenost mam pozitivnu. Len premyslam, ci by ti vyhovoval ten krem s aloe... pretoze ja mam plet zmiesanu a nezda sa mi, ze by svetoborne hydratoval. Cistiaci gel a pletovu vodu by som vsak nemenila, su fajn :-)

levicaaaaa

ach, práve som si všimla, že tie hodnotenia tam ešte nie sú nahodené... stránka je totiž nová, a trošku im to s nahadzovaním niektorých vecí trvá... no nič to... mrkni českú stránku, tam je tých hodnotení tiež dosť ;) cz.oriflame.com

ja mám osobnú skúsenosť len s balzámom na pery, ale ten mi nevyhovoval. robil biele fľaky a zle sa rozotieral...

levicaaaaa

sk.oriflame.com

to nie je reklama, to sú osobné skúsenosti žien. Ja s Oriflame pracujem, a táto pleťová kozmetika je vo všeobecnosti obľúbená, lebo sadne takmer každému typu pleti a na citlivú pleť je tiež dobrá...

ale veď popozeraj si na tej stránke, čo som ti sem hodila tie hodnotenia žien. každý výrobok tam má napísané, koľko hodnotení má, tzn. koľko žien sa k tomu vyjadrilo...