Verejna zbierka na pomoc Haiticanom (?)

haitiii

no určite:) majiteľ orange alebo kto tam dakto..nema na zaplatenie /splatenie svojho krasneho mercedesu tak rozposiela sms a ludia z lutosti poslu ..staci 100 000 po 20centov a ma to...asi...

nff

veľmi je mi ľúto čo sa tam stalo... smutné.. ale niečo mi stále hovorí že to nebolo zapríčinené prírodou ale ľudmi... ja mám len taký pocit.... ale je to smutné čo sa tam stalo toľkým ľudom

haiti

najlepsie je poslat peniaze na ucet niektorej charitativnej org., ktora ma meno. je vacsia pravdepodobnost ze peniaze sa "nestratia", pri sms pomoci sa casto "zatulaju". osobne som poslala UNICEFu a urcite Cerveny kriz je spolahlivy.
www.unicef.sk
www.zdravie.sk

mandarinkaa

Slovenský Červený kríž vyhlasuje verejnú zbierku na pomoc obyvateľom Haiti
Slovenský Červený kríž vyhlasuje verejnú zbierku na pomoc obyvateľom Haiti postihnutých zemetrasením. Finančné príspevky môžete posielať na Fond „Ľudia ľuďom“.

Číslo účtu: 665555/0200
Variabilný symbol: 2010

Vaša finančná pomoc podporí záchranné operácie na Haiti v rámci práve vyhlásenej núdzovej výzvy Medzinárodnej federácie Červeného kríža a Červeného polmesiaca vo výške 10,1 milióna švajčiarskych frankov (6,8 milióna eur) na pomoc 20 000 rodinám (približne 100 000 ľudí) počas 9 mesiacov.

je to hrozné

orange zasiela smsky,že treba poslať sms v tvare.........no to už presne neviem,ale má hodnotu jedno euro pre pomoc na Haiti