radite na skuskach ?

lluullu

jaaj, ob-2miesta a este k tomu 4 doktoranti, to neznasam... ale radsej nech kazdy pise to svoje a az ku koncu si radit, lebo rusit pocas je neprijemne

poliewoocka

jasne, ze sa radi:D aj tahaky sa dedia, u nas este na strednej ked sme mali pisomku som vzdy tlacila tahak z dejaku, roky a udalosti a rozdavala..a dostavala som za to cokolady:DD a teraz na skuskach by sa aj chcelo, ale neda sa :O proste..sedime vo velkej poslucharni ob-rad a ob-dve miesta :O

bingham

no pekne zuzic....:DDD

ach teraz si uvedomujem ake som mal zlatee baby v triede....vzdy mi pekne poradili...aj ked niekedy som musel urobit vacsi kuk :DDD

zuzic vidim ze ty by si mi neporadila :DDD

zuzic

rozdiel je poctivost a cestnost...akoze raz za cas poradit ok, ale ked sa stale neuci a stale sa spolieha na to ze poradis to je pekny debil

zuzic

ty si taky hhnusny bingo! tak ty sa zabavas a ini nech za teba makaju...takychto ludi neznasam je to strasne nespravodlive...

bingham

no neviem ci som si to zasluzil :DDD..., ale musel som niak zmaturovat...a kedze vtedy som sa dost zabaval...tak sa musel niekto za mna aj ucit no niee ??? :DDD