zdravotna karta u doktora

roger12345

sak preto chcem vediet ci je na to potrebna ta ziadanka alebo ci na to je nejaky zakon ci si tu zdravotnu kartu mozem vypytat no co chcem lebo nemam rad ak ma niekto klame alebo sa chce obohatit na sebe

Tessy06

jáj chapem.. ale nechapem, prečo to tak dramatizuje, ved jej ju prinesieš naspäť, no ale ked ti ju nechce dať, bez žiadanky, asi si ju budeš musieť vybaviť

roger12345

nebudem mat dve budem mat iba tu jednu co mi nechce dat tu kartu ta vo firme ma iba raz prehliadne lebo tam teraz mam nastupit.....

Tessy06

jou, čo? to akože budeš mať dve všeobecné doktorky? veď keď budeš mať tú vo firme, túto nepotrebuješ

roger12345

ale to nie ze si chcem vybrat druheho lekara to firma ma svojeho vlastneho lekara a on potrebuje moju kartu....takze musi mi ju dať???? c jej mam zas povedat ked mi ju nebude chciet dat bez tej ziadanky

Tessy06

heh, no to je dobré, tak buď jej na tebe tak záleží, a bojí sa, aby si neostal bez lekára, alebo ťa nechce pustiť, lebo dostane menej zaplatené

jednoducho, je to tvoje právo vybrať si praktického lekára a nepotrebuješ na to žiadnu žiadanku, kks ta de sme..

roger12345

lebo som tam bol a ze v ziadnom pripade mi to neda iba ak bude mat na papieri ze to firma odo mna ziada aby mi dala tu kartu ale od firmy nemam nic lebo ti co to maju na starosti su mimo slovenska a ze bez toho mi to neda bez tej ziadanky od firmy....mozem mi ju dat aj bez tej ziadanky od firmy?