Som smutna

Príspevok v téme: Som smutna
poradte

ahojte, dnes som sa pohadala s priatelom asme spolu dva roky a toto bola taka prva velka hadka..proste uz asi pretiekol pohar..v podstate islo o to ze sme si zacali vycitat nejake veci..on mne ze ho stale kontrolujem dirigujem a podobne co sa mne az tak velmi nezda sice chcem napriklad vediet kde je alebo tak ale proste ja to nepovazujem za kontrolu ale beriem to tak ze je to normalne ze sa zaujimam o to co robi moj priatel...hovoril mi ze som stale len smutna ze uz niesom rpi nom taka statstna...ale ja ho velmi milujem aj on mna nechcem o neho nikdy prist asi by som to neprezila....poradte ako urbvoit nejake kompromisy alebo ako mu viac dôverovat ja mam dost problem s tou dôverou aj voci ostatnym ludom ale aj on ma par krat oklamal hoci to boli male klamstva ale aj tak..poradte co robit....len mi prosim nepiste ze som najhorsia a ze nikto by nehccel mat taky vztah ja vas prosim o nejaku radu dakujem

Kasperkasmil

Ahoj..mam priatela s ktorym som rok a pol...mame spolu pekne zazitky ale som strasne ziarliva a obcas aa kvoli tomu hadame...a mam podozrenie ze ma podvadza :-( Poradte mi prosim co mam robit :-/

cheryl1310

prečo som tak strasne citliva ...??..nechapem aj ked wiem e som ho nechala ja a aj ked wiem ze ja si sama sebe ulizujem aj ked wiem ze aj tak spolu budeme prečo som jak bez duse ? placem ked neje somnou proste placem pre všetko ako stym mam prestat ??prosim poraddte mi niekto... :( HELP

MatoK

Ahoj,

tym co prechadzas zazivaju miliony parov dnes a denne. Zaklad je vytvorit si okrem spolocneho zivota aj vlastny zivot. Co ta bavi? Zacni chodit na aerobik, malovanie, jogu, alebo cokolvek, aby si jemu ukazala a sebe dokazala, ze nie si na nom zavisla.

Nepros ho, nevyvolavaj mu 100x denne, maj svoju hrdost a sebavedomie, to je to, co ho na zaciatku vztahu k tebe lakalo.

kejthy

Ahojte. S priateľom sme dosli do fázy po 3 rokoch ked uz som nevladala zniest stereotyp. Pokúšala som sa to zmeniť no na to musia byt dvaja. Navrhla som pauzu. Ja som mu bola verná, aj on podľa jeho slov, no zacal vypisovat jednej holke z mojho blizkeho okolia a pozyvat je na zmrzku. Neviem to vymazat z hlavy, neustale len premyslam ze kedy a kde ju moze stretnut. Nojím sa že zošaliem. Predtym som nebola ziarliva som mu až prílis doverovala nekontrolovala som ho vobec, bola som slepa ? diky za rady kejthy

elsa5.5

poradte,v každom vzťahu sú hádky,neviem koľko máte rokov,no treba si veci vysvetliť a trochu dôverovať partnerovi,vymysli nejakú akciu aby vo vzťahu nebol stereotyp,s tou kontrolou trošku povol už približne môžeš vedieť kde je,aj Ty maj svoje kamarátky a nevis stále na ňom v dobrom to myslím:)