Páčia sa vám chlapi s ...

xD

mno mne sa to vobec nepaci :D a to zase nie som na "bejby" typkov :D.. ale proste.. pritahuju ma viac metrosexuali.:) chalani ktori sa o seba vedia dokonale postarat a su vsade hladki.. teda.. nohy mozu byt chlpate.. ale tam dole, pod pazuchami a inde len a len hladucke :)...

lesna žienka

je to silno individuálne, mne osobne sa pačia chlpaté hrude ako u lesných mužíkov:) samozrejme, v medziach chlpatosti.. napr. chrbát ako yeti nemusím:D na druhej strane, muži bez jediného chlpka vyzeraju skor ako male deti

usiko

mne sa paci brusko, aj ochlpenie, chlap je chlap....a ja jednoducho nemozem chlapov s tehlickami na bruchu.....pre mna musi byt chlap u ktoreho sa mam kde schulit, a je na nom par partii aj maksich.....taky macko....

majkaaa111

mne sa chlpy na muzovi nepacia. hlavne okolo bradaviek mi to pride nechutne. moj priatel ma jemny pasik chlpob medzi prsiami a to je velmi mile a sexy :) okolo bradaviek si ich holi a od pupka smerom dole mu tiez ide pasik chlpov, ale to je tiez v pohode

perlorodka

jednoznačne chlpatá hruď a aj bruško :D nemusí to byť zarastené ako orangutan, že vyzerá akoby si muž zabudol vyzliecť štrikovanú vestu, ale chlpy jednoducho patria k mužnosti a aj ženy to priťahuje, nechápem prečo sa niektorí holia, vyzerajú potom ako oškvarené prasiatka