Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

mrkvus

mirka 23

myslíš, že tam bude problém? ved všade píšu, aj dr.to hovoria, že antika je neškodná, ale už začínam tomu veriť, a aj ľutujem, že som ju tak dlho brala, ale vtedy mi to akosik neprišlo, v decembri to bude 2 roky, čo som ju vysadila.

Po vysadení sa mi úplne zbláznili hormóny. Celý minulý rok som bojovala s akné, takú pleť akú som mala, to bola katastrofa, začalo sa mi to lepšiť až tento rok, tak na jar...

Wild Yam, Gynex a Dong Quai - to sú bylinky, kt.ti predpísal doktor?

Ten duphaston čo beriem, to mi predpísal dr. aby sa mi vyrovnal vyklus. Aj sa mi pomaly vyrovnáva, len teraz mi meškala týždeň....

mirka 23

mrkvus... no tak tam je "problem"
Ja som brala antiku 4 roky a spametavala som sa z toho rok, kedy som mala menštruaciu asi 4krát. Po pol roku som videla, že nie je niečo v poriadku, tak som brala Wild Yam a Gynex. Dobrý je aj Dong Quai. Všetko su to bylinky, ktore davaju rozhadzane hormony doporiadku. ten tvoj pripravok, su umele hormony, že?
Ďalši rok som mala menštruaciu ako tak v pohode (najprv každe 2-3 mesiace a postupne to už bolo fajn). No a presne 2 roky po vysadeni antiky som otehotnela.
Ja som tiež prve mesiace po vysadeni "stresovala" že kedy budem tehotna. A inak je aj lepšie dať telu čas, nech sa zbavi uelých hormonov z HAK.
HAK nie je sranda, dievčata čo to beru netušia aký je potom problen dať sa dokopy a otehotnieť. Ja by som to už nebrala po tejto mojej skusenosti.

mrkvus

mirka 23

od minulého roka, od októbra, keď sme mali svadbu. Od januára beriem Duphaston, lebo som ich mávala nepravidelné.

Ja som brala antiku 7 rokov, a ty?

Netehulka

Nechcem vas strasit, ale ja som mala kramy a nakoniec som tehotna. Neslo mi to do hlavy, ked uz trvali 10 den.

Takze ani menzes nic neznamena.

mirka 23

mrkvus a ako dlho sa snažite? Ja som sa takto sledovala na začiatku, ale môj problem bol, že som predtým brala HAK. Nam sa to podarilo po dvoch rokoch, ked sme už fakt nečakali, proste nezaoberali sme sa babetkom, ale uživali život.

sisa72

Mrkvus...

nečitala som celý prispevok, ale asi máš problém s otehotnením.. Ja som otehotnela po 8 rokoch manželstva.. A tolko som si vytrpela, ale podarilo sa!! Viem že sa ľahko rozpráva ale dočkáš sa!!!Teraz má dcérka 12 rokov a sme radi že ju máme...

držím Ti palce ☺

mrkvus

usiko,

veru poplakala, dotklo sa ma to, veľmi...viem, písala som, že si to nepripúšťam, ale v kútiku môjho srdiečka som tajne dúfala, ...nechcem písať, že strácam nádej, ale pomaly strácam...

ďakujem za podporu, je to od teba veľmi milé :-)

usiko

ale, mrkvus,fakt?svina jedna mrchava....javiem,isto si si aj poplakala.....treba len verit....pozri na izsabellu, tiez uplne stracala nadej a uz ma kontakt so zachodovou misou, ked si dobre pamatam...a to kazdy den:-))

Zlatko,podari sa, viem to...drzim palceky...papa

usiko

ale, mrkvus,fakt?svina jedna mrchava....javiem,isto si si aj poplakala.....treba len verit....pozri na izsabellu, tiez uplne stracala nadej a uz ma kontakt so zachodovou misou, ked si dobre pamatam...a to kazdy den:-))

Zlatko,podari sa, viem to...drzim palceky...papa