Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

mrkvus

tak kočky, mala som pravdu :-(

dnes som tú mrchu dostala, a s takými bolesťami, že som nechápala.

nemám slov...

:-(

mirka 23

Mrkvus, no ked som videla čo sa dava do tabletiek kyseliny listovej u nas na Slovensku, tak tiež by som to asi nebrala. Našťastie mam kvalitne doplnky. A v Čechach sa da zohnať Swanson, čo je super.

mrkvus

kočky, ja neviem, nemám odvahu, nechám to na víkend.

Papala som kyselinu listovú v tabletkách, ale už som radšej prestala, lebo som sa dočítala, že to nie je moc dobre, že by sa mala radšej prijímať v potrave, tak sa dopujem zeleninou.

Manžel by bom šťastný ako blcha, aj ja, aj moja rodina, všetci... :-)
On mi tiež radí radšej počkať, ako sa to všetko vyvinie, snažíme sa to nechať tak, a nemyslieť nato, no, ale je to veľmi ťažké, teda aspoň pre mňa, on má stavbu na starosti, tak nato ani nemá kedy myslieť.

dnes je to 8 dní, čo mi mrcha mešká, a BT stále 37,1 st. Bruško už tak nebolí, a prsia sem-tam.

tak snáď cez víkend, tak držte palce...
:-)

mirka 23

mrkvuuuuš, ja som myslela, že si si robila test a že maš novinu :-) Nas naťahuješ jak toto.. a seba a manžela/priateľa ani nehovorim.
Len papaj kyselinu listovu aby bolo všetko OK :-)

isabella

mrkvus, to je skvele, podla mna si tehu, aj ja som to tak mala, boleli ma velmi prsia, v noci som vstavala na wc curat a v podbrusku som mala pocity uplne na mrchu, ale tak ja ju vzdy do 24-48 hodin od tych pocitov dostanem a vtedy nic a ked mi uz meskalo 4 dni, tak som spravila test a bola tam po troch minutach druha ciarka, som skoro plakala :-)))))))))

blska 444

mrkvus ja som zacala tak isto,boleli ma prsia,brucho,v noci som zacala vstavat na zachod a prespala cele dni...a uz je to tu:))nadsenie obrovske,drzim palec nech to vyjde aj vam!

blska 444

usiko aj my sme sikovni:)sme sa na konci aprila rozhodli popracovat na miminku a uz som v 12 tyzdni:)))nikto tomu nechce verit,hihi.