Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

isabella

ahojte dievcata, tak aj my uz mame po porode, 16.1. sa nam narodila dcerenka...
inak pozeram, ze tu nieco pisete o porodoch, ale aj ja mozem povedat, ze je to v pohode, samozrejme kontrakcie bolia, ja som mala od rana az do vecera kontrakcie, to je ako menstruacne bolesti, len ovela silnejsie, ale nie je to nic nezvladnutelne, pretoze vzdy to trva len chvilu a ja som mala epidural, takze dalej uz pri samotnom porode som bola od takych bolesti oslobodena, jedine co bolo dost blbe bolo tych par dni potom kedze som bola zasivana a nemohla som poriadne ani sediet, ale vsetko to za toho drobca stoji :-)))

Ivka 1

Mirka veľmi sa s Tebou teším , že sa Ti to podarilo. Som rada,že som mohla prispieť aspoň máličko k splneniu Tvojej túžby.

clementinka

Mirka gratulujem :) A som rada, ze citam konecne nieco pozitivne na nete, ze ten porod nebol taky strasny. Lebo po tych hrozach, co som citala o porodoch a pozerala videa, som sa rozhodla, ze radsej nikdy nebudem mat deti. Az zle mi je z toho, ked si len na to spomeniem :)

mirka 23

Ivka no vážne, pametáš, to pred dvoma rokmi som mala prvý Yam a matersku kašičku od teba. Vtedy sa to zlepšovalo :-)
ďakujem.

Ivka 1

ZunaMama rovnako ako som uz pisala, da sa upravit aj ovulacny cyklus a pomale spermie s pomocou prirodnych produktov .Napis mi na mail ak chces ale najprv sa o tom porozpravaj so sestrou a svagrom,pripadne im daj kontakt na mna.Mozem to napisat aj sem ale nesmiem uvadzat nazvy produktov :), tak sa ozvite ak budete chciet pomoct.

ZunaMama

Ahojte, píšem za sestru. Snažia sa o babatko rok a pol a nedarí sa. Nikdy nebrala HAK, prešla si roznymi vyšetreniami, a nakoniec sa zistilo, že problém je u jej manžela - má málo spermii so sníženou pohyblivosťou. Predpísali mu nejaké vitamíny, no po 3 mesiacoch má výsledky ešte horšie. Čaká ho vyšetrenie v Košiciach. Sestra má zrejme aj nepravidelnú ovuláciu - aspoň podľa ultrazvuku. Neviete poradiť, čo ďalej? Ako posobí ten petržlenový vývar? Ďakujem.

Ivka 1

Mrkvus nebud smutna,pomocou prirodnych produktov sme dokazali pomoct pri rozhadzanom hormonalnom cykle a aj pri polrocnej absencii menzesu. Ozvi sa ak budes chciet.

Ivka 1

Mirka gratulujem :) nech sa dari malickemu aj maminke s ockom. K tomu wild yamu aj vcelia materska kasicka a vceli pel :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk