Zvlastne sny...

Príspevok v téme: Zvlastne sny...
julien

zdravim mam uz taky dlhodobejsi problem. mozno to ani problem nieje ale neni to asi normalne. nie kazdu noc ale dost casto sa mi sniva neskutocne zivy sen ( ze lezie pri mne obrovsky pavuk . ten pavuk mi nechce nic asi urobit len popri mne chodi a ja ho vnimam) problem je v tom ze je to akoby polosen lebo mne sa sniva ze vidim toho pavuka pri mojej hlave a nahle sa zlaknem zobudim vyskocim z postele a snazim sa ho zabit a cudujem sa kde ten pavuk zmizol ( uz vnimam a som zobudena)niekedy to zachadza az tak daleko ze cez tento sen vyskocim na postel a zacnem strasne kricat ako keby ma niekto zabijal a neviem to ovladnut zobudim sa az neskor.takto pobudim cely dom a vsetci su vystraseny co sa deje. tuto noc sa mi snivalo ze bol pavuk a ja som ho zabijala papucou a nedal sa zabit. vsetky madrace som poprevracala ci tam nahodou nebude - a samozrejme nebol ,,najlepsie,, je ze ani nemam fobiu z pavukov nic nerobim ked ich vidim naozaj len sa toho nedotknem inak strach nemam ani som nikdy nemala daky negativny zazitok s nimi casto krat sa mi stava ze neviem rozlisit sen od reality a vzdy som taka mimo ze nechapem ci to bol sen ci naozaj pavuk a potom sa bojim zaspat lebo sa bojim ze po mne polezie. akoze mozno smiesna tema ale vravim sniva sa mi to hrozne casto a neviem to ovplyvnit...neviete pomoct? diky

senzibil

Pred niekoľkými dňami som mal nad ránom veľmi intenzivny lucidný sen :

Išlo v ňom o nejakú nehodu, či už vo fabrike al. nie.
Vízia obsahuje veľmi vysokú a nikde do strán nekončiacu širokú stenu zloženú z veľkého počtu štvorcových, možno kovových, železných plátov ( podoba dlaždenej ) a v nich ďalšie štvorce.
Kolmo na stenu vedie cestička zo zábradlím a vedľa nej z prava malé vodné dielo taktiež kolmo na stenu.
Cestička nekončí ale kolmo zatáča do ľava a vedie ďalej popri stene.
Mal som veľmi intenzívny pocit strachu, okolo mňa ľudia v monterkách, ktorý ma však nevyhnali, aj keď som to očakával.

Nie som si vážne istý, či to má niečo spoločné aj z dažďom.

Mám pocit akoby som sa pozeral na stenu smerom na západ, ale to môže byť len dojem, v snoch nebýva všetko úplne reálne.

vanilla_cakeq

janko777: spal si alebo si bol pri vedomi, a tak si sa nemohol vobec pohnut? lebo ak si nespal, tak si zazil spankovu paralyzu, alebo inak aj spankova obrna, a pri nej je normalne, ze ludia zazivaju aj halucinacie...mne sa to tiez stava, viac si o tom mozes precitat na nete a zistis, ze vela ludi s tym skusenosti a vidia, citia aj horsie veci ako su macky..ale vsetko je to len v mozgu, neboj sa toho, ze by to bol daky duch alebo co..

janko777

ahojte, mal som dnes druhy krat v zivote cudny sen. Keď som spal v čistej novej izbe, ako keby začala po mne liezť myš alebo menšia mačka, prešla cez celé telo až sa dostala pod postel. Vyšla po nohách a ako keby sa mi zakusila do zadku. Od začiatku som sa nemohol hýbať, pohnuť rukami ani tvárou. Až po čase som dvihol ruku a buchol sa do zadku. Vyskočil z postele a jasne, že tam nič nebolo. V čase sna som bol ako keby priklincovany k posteli a nemohol som nič robiť. To je môj druhý sen. Ten prvý Vám poviem ak mi niekto s tým poradí. Ten prvý je oveľa horší. A obidva sny boli ako keby skutočnosťou, nie len také obyčajné sny. aj oči som mal pri nich otvorené. Ďakujem!!!!!

zewa

tu vobec nejde o pavuka. Ked sa ti tento sen opakuje, skoc si na jedno sedenie so psychoterapeutom. Mne sa rok snival ten isty sen a za svet som nechapala preco. Po spomenuti tohto sna psychoterapeutke sme velmi rychlo prisli na dovod toho sna.

alexis swan

ahoj julien,

podla mna ta v zivote nieco trapi, niecoho sa chces zbavit. nemas pocit ze by si chcela nieco odstranit zo svojho zivota? nemas chut nieco zmenit, alebo zeby ta nieco strasne hneva ale nedokazes to zmenit, zastavit? ked som si precitala tvoj prispevok tak mi hned napadlo toto. skus porozmyslat, podla mna potrebujes nieco zmenit, po niecom tuzis ale akoby sa to neda.....

Sasííík

Ja mám tiež taký problém. Od kedy som videla pavúka v našom aute tak som išla skoro z kože vyskočiť. :/ Ale zaujímavé je že odvtedy mám také blbé sny s pavúkami ( Väčšinou keď som sama v izbe). Spím a stále okolo tretej ráno sa zobudím s výkrikom lebo vidím pavúka ako my lozí na vankúš. Minule som mala zapnutý počítač a oco mi ho prišiel vypnúť , tak som tak zvreštala a pobudila celý dom. Dokonca sa zľakol aj on. :)