Akym sposobom prestat fajcit?

Príspevok v téme: Akym sposobom prestat fajcit?
Sash!

Ahojte.. Mam taký problem,že fajčim a priateľ to neznaša.. Chcem prestať,ale tažko.. Nechcem skončiť vzťah len pre moje fajčenie,už neviem,čo mam robiť. Tie sračky o nalepkach a žuvačkach proti fajčeniu su na nič.. Preto pišem sem,či neviete o nejakom spôsobe ako prestať fajčiť. (Okrem tych žuvačiek a nalepkach)... Ak o niečom viete,poradte,prosím Vás.. Bez ironie.. Dakujem..

prezývka :)

tak potom uz len ta silna vôľa Denz :)

ja sice nie som tuha fajčiarka, ale proste nedokazem odolat v spoločnosti, kde sa fajčí.. moj priatel je tuhy fajčiar a tiez ma to vzdy vylaka, zapalit si... ked som u nich cez víkend, tak vyfajcim cca 20-30 cigariet.. no normalne tolko nevyfajcim ani za 2 týždne..
da sa povedat, ze som výkendova fajčiarka... a chcem s tym tiez prestat a neviem ako.. uz mi to ani nechuti, krcim nosom vzdy, ked si potiahnem, ale proste neviem si povedat silne nie a nezapalit si...
ale zavislost to nie je podla mna, len sprosty zvyk!

darika

ved to,ze sa tu hadzu linky,ale komu presne co pomohlo?
Prezyvka-ty fajcis?
Denz-tie tablety co si pisal,ta odnaucili?
Ja vyskusam tiez,aj ked moje fajcenie je teraz o 2 rannych ku kave.Ale skusim len nieco,co mi viac ludi potvrdi.

uhlie

je nehovorim, ze je to zdravsie, ale ako sa snazim zbavit zavislosti. Tie lahke mali o polovicu menej nikotinu, ale rovnake mnozstvo CO, aj dechtu. Superlahke maju stvrtinove mnoystvo dechtu, nikotinu aj CO, oproti normalnym. To som vycital zo skatuliek. Ja si totiz myslim, ze clovek nefajci len kvoli nikotinu, ale aj kvoli tomu CO. Cloveka to pridusi a potom je kludnejsi.

Denz

aer- si stastny clovek,ze si s tym tak sekol:)
ale je dokazane,ze ucinok nikotinu vplyva rozne a niekto to dokaze hodit za hlavu po rokoch aj hned a niekto sa toho len volou nedokeze zbavit.

aer

Ja som prestal teraz 1.1., prvé tri dni to bolo trochu brutal, ale je to iba pevná vôľa nič viac, hoci aj teraz teraz na cigarety sem tam pomyslím, tak už je to v pohode.

prezývka :)

no fasa Denz...
takze zaručene to nie je...

ale zrjeme to bude o psychike.. po hypnoze sa mozno clovek same seba presvedci - ano, pomohlo mi to, nefajčím uz... :)

ty si sa zrejme nepresvedcil dostatočne ;)