co si myslite o depresiach?

Príspevok v téme: co si myslite o depresiach?
Brenda

ja som prave zistila ze asi zrejme trpim ciastocne maniodepresivnou poruchou ale nemyslim si zatial ze to je az velmi zle no ale ked som napr.niekde sama ze neni nikto pri mne tak mi je divne a moj vnutorny hlas mi hovori velmi zle veci ako..preco som dosla na tento svet neni to lepsie ukoncit toto trapenie a tak...ale neskor si to uvedomim a poviem si ze nemozem nic zvelicovat kym som si tym neni ista a ze su ovela vecsie problemy na svete ako ja a moja tzv.depka...a zacnem mysliet na tych ludi co su na tom ovela hoprsie a maju vecsie problemy v zivote a zacnem ich lutovat a rozmyslat ako by som im pomohla ale na druhu stranu zase napr o tyzden to pride znova a najme pri situaciach ked sa mi nieco nepodari alebo sa s nikemy pohadam ja som totiz taka ze velmi davam na rady ostatnych a nie na seba a to by som mala napravit ale neviem ako..co vy na to?pls pomozte..

joann

ja na tvojom mieste by som urcite isla za odbornikom,porozapravas sa s nim,ja mam tiez problemy a chystam sa za nim na bud tyzden,som si ista,ze mi to pomoze.

cajik

podla mna by si mala ist hned. ked nic, aspon sa s lekarom porozpravas, uskodit ti to nemoze, bud zisti ze tym trpis alebo ze mas len "Bezne" vykyvy nalad. ja mavam take hormonalne vykyvy kazdy mesiac pravidelne.. a niekedy len tak z nicoho nic. ale maniodepresia to teda nie je.

jajka001_

tak maniodepresia je nieco ine ako depresia
kolko mas rokov?
ked to bude velmi zle, myslienky na samovrazdu a tak, a bude to dlho trvat a nebudes sa vediet s tym vysporiadat, urcite chod za psychologom
mozes ist aj teraz, pomoze ti