zeny,priatelky,manzelky-uprimne,uspokuvavate sa potajomky?

Príspevok v téme: zeny,priatelky,manzelky-uprimne,uspokuvavate sa potajomky?
milovna

robievate si to pravidelne,ci uz masturbovanim ci suchanim sa o nieco?prosim,len seriozne,ziadne srandicky,chcem vediet ci si to zeny robievaju a nielen ja.chcem aby ste sa vyjadrili tak,ze ako casto,ci potajomky,a hlavne akym stylom.dakujem.aby ste si nemysleli,niesom muz,som zenska co to robi tiez a chcem vediet ci niesom sama

Tessy06

čo ti ja viem radulka, mňa tu už nič neprekvapí :D
síce pre každého je normalne dačo iné, ale pýtať sa "akým štýlom" to je moc, to je moc :D
šuchánim ? to ako o gauč? o radiátor ?

tikimiki

Ja som nenapísala, že ma neuspokojil.To si si ako vydedukovala, podľa seba? Ja mám proste chuť sa niekedy urobiť sama. Každý máme iné chute. To by bol vrchol teda fakt.

radulka

tikimiki,ako nehnevaj sa ale aby ma neuspokojil manzel tak to je vrchol! a ty ked mas aj dvoch chlapov tak ich mas asi na prd (s prepacenim)

Tessy06

omg, tak ty určite nejsi chlap, ked ta zaujímajú také kokociny..že "akým štýlom"
:D lol "šúchaním" dnes je tu vtipne

tikimiki

Nie, robím sa iba na klitorise. Ja to mám také podelené. Buď mám chuť na sex, na chlapa, na milovanie alebo mám chuť na orgazmus. Vtedy ma urobí partner alebo sa urobím ja. Ale napr. pošvový orgazmus som ešte nemala. Urobím sa iba na klitorise. Plne ma to však uspokojuje. Ale keď som veľmi vzrušená určite by som sa urobila aj šúchaním :-)

tikimiki

Ja sa robím, aj keď mám chlapov dvoch. Teda dosť sexu, ale niekedy mi chutí urobiť sa sama. A jasné, že to robia. Všetky moje kamarátky a kolegyne sa robia, keď majú chuť alebo ich neuspokojuje manžel.