Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

slusny_muz

ja viem len nechce sa mi davat veci doskrine....som lenivy priznavam...jaj dnes som prijemne unaveny plavanie posilka....Hi

slusny_muz

myslim ze vy zeny nemate daleko od muzov, niekedy ste rovnake, teda vysledok je ten isty....to ze to je v genoch je vyhovorka....hi...

aja25

Nechcem byt zla ale tie predstavy vam riadia zivot...hi,hi.Ty poznas geny...no a vy to mate v genoch....Aj ked sa obcas snazite riadit mozgom....Ale ber ma z rezervou.MOzno sa aj na vas evolucia podpisala...hi

slusny_muz

Ethelka varit a upratovat....no ja by som si tiez mal upratat izbu...mam tu ze trochu bordel...ale ja tomu hovorim pracovny bordel...hi...aj ked mamka to nechape..HI

slusny_muz

No ja sa tesim na kosenie, pobeham celu velku zahradu je to super...stretnem tety a ujov...dlho som ich nevidel...mozno zajdeme na polovacku s ocinom...