Silna nadcha?

Príspevok v téme: Silna nadcha?
elissa

Dobry den, cez vikend som zacala kychat a potom sa k tomu pridruzilo aj silne skriabanie v hrdle, v pondelok som vsak sla do skoly, to som uz vo velkom soplila a hrdlo bolelo, sucho som pokasliavala, ale fungovala som. Od utorka lezim v posteli a som velmi slaba, robi mi tazkosti aj ist na zachod. Hrdlo prestava boliet, mam upchaty nos, obcas zakaslem. Teplotu nemam, trapi ma len ta slabost.Je to nadcha a odporucate mi ist zajtra do skoly? Dakujem.

ethel

jáj,ale ty chceš to Ajkine..hi...zatial má len ona moje,aby si ma vedela predstaviť a keby sme sa stretli,aby sme sa neobišli..hi

ethel

slusny_muz,ale ja mám okolo seba ludí,ktorí aj napriek vzťahom sa ozyvajú,ale asi ja som sa prestala....no nič,zajtra použijem svoj telefón a spomeniem si....

aja25

asi tak ....vsetko sa vyvija...aj bunky aj vztahy...hi.Ja vas budem musiet teraz opustit ale ked mi to vyjde este sa prihlasim len musim dorobit nejake tabulky....a ked nie tak vam poslem maila...pa,pa

slusny_muz

No ja mam tiez niekedy take obdobie kedy sa pozriem spet a zistim ze s niektorymi ludmi vztahy ochladli...ale v niekotrych pripadich je to prirodzene....jednoducho mnohi si nasli zivotnych partnerov a uz je to tazsie....