Dobry mejkap?

Príspevok v téme: Dobry mejkap?
simona 369

existuje vobec dobry mejakap,ktory vydrzi na tvari aspon 5 hodin bez toho aby sa roztiekol, a aby nebola mastna plet????
ak niekto pozna takyto mejkap napiste
najlepsie by bolo ak by bol na problematicku plet z akne.. a nejaky tyky ktory na pleti neje vidiet aby prirodzene prilahol k plet DAKUJEM

aluska

mirka cize dojdem do fann..dam im staru a dostanem novu so zlavou 5eur??nevies dokedy to trva?to v celej sr?a nevies kolkos stoji bez zlavy?

oh.my.gosh

a nahodou loreal cashmere perfect niektora nepoznate? som si ho minule skusala len na ruku, a mal dobru konzistenciu. nepouziva ho tu niekto? by ma zaujimalo ako kryje

anjelik9

k tej mastnote a čo takto si zredukovať množstvo toho mazu prípravkami ako je napr. ryor aknestop pena abo bioderma gel abo voda je to na problematicku plet a menej sa z toho mastíš

Mirka023

myslim že necelych 16 eur, ja nepametam už presne...
A ešte baby, nemate niekto tu novu maskaru od Max Factor? Lebo maju ju relativne lacnu, lebo ak prinesiete staru maskaru, akukolvek, tak je tam zlava 5 eur, takže maskara vyjde na 8.

Mirka023

Aluska, z mirracle touch je minimalne 6 odtieňov. V DM preplatiš. Už ked mam vo Fann 10% zlavu (ked sa necham ličiť tak až 20%) a to maš na jednom make upe 2 eura.

Mirka023

Gosh, tak to maju asi zle napisane... ja mam 45 aj z mineralneho. Je pravda, že je o trolilinku tmavši ako mirracle touch ale vyzera velmi prirodzene.