Preumelkovana zenska cast Svk

Príspevok v téme: Preumelkovana zenska cast Svk
Plastiqo

Nejdem tu riesit ziadne operacie, alebo ceny plastickych zakrovkov, len ma pri citani roznych prispevkov na temu plastiky zaujalo, ze kolko zien/bab na Svk uz nejaku tu zmenu ma za sebou a ako brutalne sa taketo umele zkraslovanie zacalo sirit. Dost ma prekvapuje tento novodoby trend. Sama nie som dokonala, len zacinam mat pocit, ze prirodzena krasa sa uz akosi nenosi. Zvlast muzi, aky mate na to nazor?

chhhh

bellinka,
akurat ty sa musis prisposobovat ked mas taky nazor...
tak prosim - chod na plastiku, inak ta nikto nebude chciet... a v 30-ke na dalsiu... a v 40-ke na dalsiu, aby ta nenechal kvoli mladsej... a na dalsiu a dalsiu a dalsiu. hadam budes mat dost penazi :)

ruse

riaa
pokial nie si spokojna s prsiami tak neplac a rob nieco aby si sa citila dobre tak casto skryvame svoje chyby aby nas ostatni nezavrhli

bellinka

ria , mas pravdu nemas to lahke , kasli na tych ktori si myslia ze ta budu milovat chlapi len tak , chlapi si daju veeelmi zalezat na svojej polovicke , bohuzial je taka doba a mi sa jej musime prisposobovat!!!!!

chhhh

Riaa,
spamataj sa. Ak ta bude chlap milovat, tak ho nebude vyzor zaujimat. A ak ano, tak ta nebude milovat. To chces takeho, ktory by ta nechal kvoli 80C?
Taky by mi za vela nestal. Teda za nic by mi nestal.
Boze zenske, trochu sebavedomia a hrdosti by vam nezaskodilo!

Riaa

Ludia (a prevazne chlapi), brali by ste mlade dievca s ovisnutymi prsiami, obrovskymi dvorcami a miniaturnymi bradavkami ? Viete, ako sa citim, ked ich vidim v zrkadle a ked citam, ze je ziadana pevnost a tvar ? Mam 80C, v podrpsenke vyzeraju pekne, ale co z toho, ked ich vypustim a su ako ovisnute valceky ?
Proste ak by som sa dala upravit, neprisla by som si umela, nech si kazdy vravi/pise co chce. Dolezita je psychicka pohoda a to, ze sa nebudem musiet bat zlaknutych pohladov muzov, ked uvidia, cim ma ta ohromna priroda obdarila.

ruse.

julia
opakovane negativne nalepkovanie ma zhubny efekt na zdravy vztah k sebe samemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ved mame hodnotu aj ako omylna a nedokonala bytost nie?
ja som to uz pisala no este ....
SEBAVEDOMY CLOVEK VIE, ZE MA HODNOTU ,AJ KED TRBARS STRATI PRACU IDE NA PLASTIKU ,PRIBERIE .....
pracu si urcite nestratila pre mladsiu koleginu ci preto ze mas svoj vek .......

chhhh

julia 2,
nuz ak to vidis takto, tak asi by si sa mala zacal stresovat kvoli kazdej dalsiej vraske a pomyslat na plastiku :)
Nic v zlom, ale to mi napadlo pri precitani tvojho nazoru.

julia 2

Možem byť neviemako sebavedomá,sú profesie kde mladé dobre vyzerajuce kočky jednoducho vyhrávaju.Sebavedomie možeš nať ako Brno,ale ked máš po štyridsiatke a prepustia ťa z práce,lebo ťa nahradí mladšia kočka,tak si tu prácu skus hľadať.Neviem koľko máš rokov,ale pozri sa napr.na svoju mamu,akú má šancu na zamestnanie.Je lepšie vyzerať skvele,v zamestnaní,aby si nikto neuvedomil Tvoj vek.