Zvacsovanie pier

Príspevok v téme: Zvacsovanie pier
Michaela 222

Baby, chcem Vam dat radu ohladom zvacsovania pier!!! Ja som dlho koketovala s myslienkou dat si tie moje trochu zvacsit lebo som mala mensiu hornu peru a po istom case mi to zacalo strasne prekazat. Hladala som dlho na nete aj som bola na konzultaciach lebo ked nenajdete dobreho cloveka co vam to do pier pichne tak je to katastrofa!!! mojim 2 kalegyniam uz takto zohizdili inak celkom pekne pery. No a nakoniec som si vybrala salon Frais a mozem povedat ze som urobila dobre! pani doktorka mi super poradila...najprv som bola len na konzulatacii a bola na mna hrozne mila oproti tym ostatnym. no a potom som asi o tyzden podstupila ten zakrok. a teraz som asi ten najstastnejsi clovek na svete :D mam pery po ktorych som cely zivot tuzila....ak si chcete dat zvacsit pery tak len u tejto doktorky!! drzim palce tym co sa rozhodnu ist na takyto zakrok je to super!

snehulienka9

Aky vek teba mat na to, aby niekto mohol podstupit napr. zvacsenie pier? Poznam dievcata, ktore este nemaju ani 18 a radi by to podstupili....

emma_kiss

no mozem ti aj najst take kde ten rozdiel urcite uvidis,

ja ho tam teda vidim, ale vybrala som take fotky, kde je to zvacsenie prirodzene, iba take jemne. Ze niekto na tebe na prvy pohlad vidi ze vyzeras lepsie ale nevie preco. a nie ze si pomysli ze vyzeras ako kacka.

lana334

dievcence neposkytnete niektora fotockly pier pred a po...a vy mate tie materialy co vydrzia rok?a kde ste si to dali a kolko to stalo?

Michaela 222

S1M...ahoj ta doktorka je v salone frais, je to v ba na radlinskeho ulici. a vyslo ma to okolo 250 a opuch som mala tak tyzden ale to som si pery stale chladila takym chladivym sackom.

letnicka...lokalka sa picha injekcne a neboli to..je to ako u zubara...to keby si mala len natretym nejakym znecitlivovacim kremom to by asi bolelo viac....nemusis sa toho bat....musis vediet ci chces pre pekne pery nieco obetovat