Viackrát zlomený

Príspevok v téme: Viackrát zlomený
Zlomený

Dobrý večer,
Som mladý chalan ktorý je introvert. Kvôli mojej tichosti a strachu z ľudí sa mi výrazne komplikuje život. Mám strach sa z ľuďmi rozprávať a nadviazať nejaké priateľstvá. Každý deň som len doma a to mi nerobí dobre na psychiku. A takýto bezcenný život ma nebaví. Viete,... ja som takýto vždy nebol. Sklamali ma ľudia s ktorými som bol ,,kamarát,,. Odvtedy som k ľuďom odmeraný a do spoločnosti vôbec ale vôbec nechodím. Je to tým, že už ani nemám kde ísť keďže nemám žiadnych ale žiadnych kamarátov ani nikoho kto by ma mohol vypočuť. To, že to píšem sem je posledná možnosť. Čo by ste mi poradili?

zacni zit

moja rada-zabudni na krivdy z minulosti,lebo mrhas tym,co ti ponuka pritomnost.ver, viem o com hovorim.o par rokov sa obzries a budes lutovat,ze si premrhal svoju mladost trapenim sa nad minulostou.najdi si novych priatelov.a zacni novy zivot.zivot je kratky na to aby sme sa trapili takymito vecami.a zijeme len raz!!!takze vela sily do toho!!

rony26

chcel som ti sem hodit link na podobnu temu co je tu na zdravi, ale vsimol som si, ze o nej vies, takze naco aj
hmmm, tak skus nadvazovat znamosti cez internet...je mi jasne, ze to nie je to co hladas, ale moze to posluzit ako isty druh treningu...alebo mas problem aj s komunikaciou na nete?