Nazor na zenske prirodzenie

Príspevok v téme: Nazor na zenske prirodzenie
ZufalaGloria

ahojte, mam taky mensi problem ktorym sa dost casto zaoberam... chcela by som vediet nazory viacerych ludi a touto formou mi to pride najlepsie, kedze som velmi hanbliva a nerozpravam sa o takych veciach s nikym. jednoducho mam velku vaginu, i vonkajsie i vnutorne pysky su nadmerne velke. odobera mi to zo sebavedomia a mam problem najst si sexualneho partnera,pretoze sa za to velmi hanbim. raz mi jeden chalan, ktoremu som sa o tom zmienila povedal,ze muzi si take veci pri sexe nevsimaju a nekladu doraz na tvar alebo velkost prirodzenia. no ja sa stale obavam ze sa mi raz za to potencionalny partner vysmeje a to by som nezniesla. preto si neviem sexualny zivot poriadne uzit. a tak prosim vas, muzske pokolenie, ako je to naozaj? vsimate si zensku vaginu?paci sa vam viac ked je velka,mala, zarastena,oholena? a moze sa stat ze ked ju uvidite prilis velku prejde vas chut na sex? prosim odpovedajte uprimne, naozaj by som sa chcela dozvediet pravdu. dakujem, vasa zufala Gloria.

nevim1234567

nic si stoho nerob je to ine mat velku vaginu a velky penis :) je to rozdiel a niekedy si vravim ze zeny to maju lepsie nes chlapy , lebo vy sa nemusite hambit ze mate malu velku hocijaku to je jedno proste pri sexe si to chlap nevsima ...

skeptik03

podla mna jú máš krásnu , síce som ju nevidel , ale máš.. bez ohladu na to aké velké su pysky , ženská vagína je pre muža sexy

niekto

kazdy clovek to tam ma ine tak isto ako maju chlapy rozne velkosti tak aj zeny

mne by ovela viac vadilo kebyze sa moja partnerka predomnou hambi ako to ze ci to tam ma trochu vacsie alebo mensie hlavne ze to ma ;-)
okrem toho su chalani ktorym sa to paci

a btw ak by ta nejaky chalan vysmial tak by bol debil a mozes byt rada ze si s takym debilom nespala ;-)