Bolest po ejakulacii

Príspevok v téme: Bolest po ejakulacii
jano5

Mozte mi prosim vas niekto skusit pomoct?Vzdy po ejakulacii ma boli penis akoby mi ho chcelo roztrhnut..Sexovat mozem aj 5 hodin a neboli ma ale akonahle dosiahnem ejakulaciu po cca 5 min ma boli penis(ale iba ak mam erekciu)...Niekedy v noci ma zobudi bolest tak sa idem poprechadzat aby mi nestal a potom mozem spat zase...Pls pomozte mi.Mam 21 rokov a tento problem mam asi rok.Moze to mat nieco spolocne s tym ze som zacal mat pohlavny styk?Vdaka za odpovede.

wht

fakQt nemo dik dal si mne ale aj ostatnym uzitocne rady...ja sa chystam ku doktorovi cez prazdniny a aspon priblizne viem co ma asi caka...ale chcel by som este vediet ci budem moct v pohode fungovat? jazdit na bajku a chodit na brigadu ked mi ten vyter urobia?

nemo

Co sa tyka toho palenia a bolesti,je to fakt individualne,mna to nebolelo tak dlho,ako pises o sebe.Poznam aj horsie vysetrenia,napr.gastroskopiu,to ked som absolvoval,tak som si povedal,ze uz nic horsie asi ani nemoze byt.
Neviem,ako sa vola presne to vysetrenie,v KE je to specialne laboratorium,kde z vyteru vysetruju rozne bakterie,vratane tych,ktore mozu vznikat pohlavnym prenosom,ako napr.kvapavka...Tieto vysetrenia sa nerobia v kazdej nemocnici,su to specialne pracoviska.Skus sa na to opytat svojho urologa,ze chces,aby ta poslal na vysetrenie ureaplazmy a mycoplazmy.Ale to budes musiet opet podstupit ten vyter z mocovej trubice.Ale mozno fakt ziadne bakterie nemas,ale mas len klasicke muzske problemy s prostatou alebo zapalom mocovych ciest.Velmi ucinny na to je vraj extrakt z tekvicoveho oleja.Vyraba to nejaka madarska firma,ale dostat to aj v niektorych nasich lekarnach.Skus najskor toto riesenie.

petope

Nemo nechcem tu plasit ale ty hovoris ze trochu palilo? Tak mozno mi dal vacsiu tu vaticku pri vytere alebo ja neviem ale ako som povedal...2 dni som nebol VOBEC schopny vymocit sa kvoli boleniu stipaniu paleniu rezaniu a neviem coho este..A na 3 den ked sa mi to podarilo tak mi to trvalo asi pol hodinu a to som bol z toho spoteny ako keby som utekal na strbske pleso...
A nevies povedat ake to bolo vysetrenie za ktore si si priplatil tych 1200?Moc by mi to pomohlo..

nemo

Uz sme o tom pisali,ze to trochu boli,resp.pali a este par hodin po tom zakroku mozes citit palenie pri moceni,alebo sa nevediet dobre vymocit.Samotny vyter trva len par sekund,ale nie je to velmi prijemny pocit.Ked ta vsak chce urolog takto vysetrit,nemal by si mysliet na bolest,ale na svoje zdravie a vyliecenie sa,si predsa muz,tak nieco vydrzis.

nemo

Ja som z Kosic.Co sa tyka tej mocovej rury,aj mna to par dni palilo po vytere,to je uplne normalne.Co sa tyka toho naplnenia vodou,to je uplne bezbolestne,zvykne sa tomu hovorit stroj.Najskor vypijes vela vody,posedis v cakarni a ked budes citit,ze ti treba mocit,tak ta pripravia k takej nadobe,do ktorej ked budes mocit,tak to zaroven bude merat nejake hodnoty - tlak mocu,mnozstvo vytlaceneho mocu a podla toho bude lekar vediet urcit,kolko mocu ti zostalo v mocovom mechuri a ci je to teda v poriadku,alebo naopak,ten zbytok mocu,ak ho je tam vela,tak moze sposobit vnutorny zapal a palenie.Ja som na tomto vysetreni bol a okrem toho,ze musis pred nim vypit aspon liter vody alebo hocicoho,co budi na mocenie,to bolo uplne v pohode.Netreba sa toho bat.Najhorsie vysetrenie je asi endoskopia mocovej trubice.Na tom som nebol a ani nemam chut.

petope

nemo a odkial si?Alebo kde si navstivil lekara?Ci vies nejakeho poradit..Pretoze ten co mna vysetroval povedal ze som ok a ze uz nevie co by to mohlo byt...A naposledy mi povedal nieco take ze nabuduce skusime mocovu ruru naplnit vodou a co to povie a to sa mi vobec nepaci...Pretoze aj ked mi robil vyter tak som mal problem sa tyzden vymocit..A prve 2 dni to bolo NEMOZNE tak som radsej ani nepil ani nic..

nemo

Nie,neviem ako som sa k tomu dostal.Mozno pocas dovolenky,ked som sa kupal v nejakom bazene,co je dost casty sposob na prenasanie roznych bakterii,zvlast,ked sa tam kupu taki ludia,ktori maju rozne mocove a pohlavne choroby,ale kaslu na to,ze mozu nakazit inych.Urcite som to neziskal pri pohlavnom styku.Dost na tom,ze mi to strpcovalo zivot vela rokov,kym som sa odhodlal ist k lekarovi.Neviem s istotou povedat,ci uz je po tychto problemoch,aj ked po 2.vysetreni som uz tie bakterie v sebe nemal,moze to byt aj ten druhy problem,o ktorom pisal Dr.Vevoda,a ten sa lieci pomerne tazko,ak vobec sa to da./při každém rozšíření průsvitu vývodných cest se roztažením jizvičky napínají a působí bolestivost/Neviem,ci si to mal na mysli,alebo sa chces este spytat na nejake veci.

petope

nemo a vies mi povedat ako si sa k tomu dostal?Ci ani nevies?Mohol by som ta poprosit ak by si mal cas na ICQ alebo mail alebo tel..moja adresa je uhlo666@post.sk