Ked nieco musim,alebo viem,ze by som mala,nechcem to urobit...

Príspevok v téme: Ked nieco musim,alebo viem,ze by som mala,nechcem to urobit...
marylin1

prosim vas...asi si pomyslite,ze som divna,ale mne to strasne komplikuje zivot.Ak mi niekto povie napriklad priatel aby som nieco uvarila,ani za svet to nechcem urobit.Ale ked mi nepovie nic,s radostou to prenho urobim...alebo v praci,sama sa chopim iniciativy s hocicim,ale akonahle mi niekto rozkaze,uz sa mi zvysi tlak...alebo veci,ktore mam na vyber,ze mozem ale nemusim urobit,urobim s radostou,ale take so 'musim'z toho mi je az zle,prieci sa to vo mne,..a perlickou je ze napriklad byvaly priatel bol tichsi,nerad chodil von a napr nebol vynaliezavy v posteli,takze ja som ho stale tahala von a experimenty vymyslala a teraz mam takeho ktory rad chodi von,takze vo mne akoby sa vsetko obratilo a ja si staviam hlavu,ze nejdem,a takisto sa mi ani nechce,alebo v posteli viem ze rad skusa vselico,a to je to najhorsie,ze ja uz nechcem...Proste ako keby som vzdy robila vsetko opacne ako ma byt,rozumie mi tu niekto,nema niekto podobny problem??Co mi je??Ved on ma za chvilu aj opusti..aj ten sex.apetit,byvaly ho mal pomenej,tak ja som sa chcela castejsie,a teraz je to naopak...Co je??:((((

marylin1

jabko a ako sa to prejavuje u teba...ja mam pocit ze som na nervy asi...inak stavalo sa mi casto ked som bola este pubertiacka ze napriklad strasne som chcela nejakeho co sa mi pacil a ked uz som ho dostala a preukazoval mi lasku uplne sa mi zhnusil... ako keby ked mi niekto prejavi city,mna to uplne zmrazi...nenormalne...pritom neslo vzdy o sex :(

jablko11

Len klud, ja tiez nedokazem fungovat, ak nieco MUSIM... inak, uz sa z toho smejem, lebo ja sa stotoznujem s polovicou problemov, co tu ludia pisu. No - neviem napisat radu, ako z toho von, ale aspon v tom nie si sama :)