Preventivna prehliadka u zubara

Príspevok v téme: Preventivna prehliadka u zubara
zara

ako prebieha u Vas preventivna prehliadka?ja chodim vzdy raz za rok a nikdy mi nic nerobi,preto si myslim,ze mam zuby o.k.sadnem do kresla,prebehne mi zuby a hotovo, ja sa na nic nestazujem,lebo ma zuby nebolia,tak som si myslela,ze je vsetko v poriadku,ale teraz som bola u dentalnej na odstraneni zubneho kamena a nasla mi dva kazy.Nemal mi ich najst zubar na tej preventivke?

Deee

aj podla mna odflaknute, ja chodim na preventivku dva krat rocne a vzdy mi tie zuby poriadne popozera, obcas nieco najde, obca len da prec zubny kamen

leeerka

a po tych zuboch ti nechodi takou spachtlickou? vies nezatlaca ti na kazdy jeden zub,aby nezistila, ci nemas kaz..lebo mne to tak robi ..a ak mas kaz a zatlaci tym, tak to zaboli .. a mne odstranuje zubny kamen normalne na preventivke vzdy

zara

praveze mi kazdy rok na tej preventivke nerobi vobec nic,len prebehne zuby a dovidenia,sedim v tom kresle, tak minutu viac nie,tie kazy som tam asi uz mala,lebo na preventivke som bola na konci decembra a u dentalnej na konci januara

mate59

Zubný kameň by ti mal odstrániť na preventívke,nie však ultrazvukom ako na z.hygiene.Kaz mohol vznikať neskor po kontrole.