yubnz strojcek kolko stoji teraz?

vierusss

ja som tiez zacala nosit fixny strojcek ked som mala 18.najskor som mala len horny a stal okolo 5000-6000 sk.potom pri kazdej navsteve(kazdy mesiac) najmenej 1000 sk .podla toho co mi zubar robil.neskor som si dala aj dolny strojcek.tiez to stalo rovnako a pri kazdej navsteve 1200 a viac.... za zlozenie strojceka a vsetkeho co to obnasa si vypytal 11000 sk...takze ked si to spocitas tak to za tie 2 roky vyslo asi tak do 50 000 sk...
takze asi tak...

kejt1

Ahojte,

ja som sa minule pytala zubara, a ten mi povedal ze to vyjde okolo 1000 - 1350 eur, v BA, a tiez mam nad 18.

luckaaaaaaaa

levicaaaaaaa... no nepreplaca.. a fakt neviem z akeho dovodu....

zdenulka: potom cena asi zalezi od zubara...

prezývka :)

miskakakaka

mas na mysli fixny alebo nočny strojček skladaci??

mna pred 2ma rokmi vysiel fixny strojcek 5000skk + cca 5€ kazdy mesiac na kontrole, aj ked mi iba doslova pozrel do ust a potom este + cca 2000skk tzv. platnicka, ktora sa nosi este tak cca 6mes po sňatí fixneho strojčeka...
avsak, sused mal trosku inu platnicku, taku, s ktorou dokazal aj rozpravat aj pit, jest nie.. a ta ho vysla na 4000skk...

takze, moja mila... nie je to lacna zalezitost... bez ohladu na to, ci mas alebo nemas 18rokov.. ja som mala aj do 18tky, aj po 18tke, a furt to vyslo Kure.vsky vela! teda - u sukromníkov..
ale mala som stastie na EXPERTOV, takze idem na strojček po treti krat! takze vela stastia a prever si uspesnost strojčeka u daneho zubara... :)

vela stastia..

zdenulka

to je dost malo,my sme platili ovela viac ak ked nam to preplacala poistovna okolo 400 eur..takze jej to nebude preplacat takze viac bude platit