po vydatnom obede som K.O!

- mira

Toto robia živočíšne potraviny - mäso, syry, vajcia a nasýtené tuky. Ich trávenie zaťažuje organizmus.
Pozri sa na dravce, prespia asi 20 hodín denne.
Ak si dáš zdravšie stravu z obilnín a zeleniny, budeš sa cítiť sviežo po celý deň.

prezývka :)

jajka - for um o zdraví a ty taketo davas do éééteru :) cigarety, kava...

parada :)

ma niekto nejake zdravšie navrhy?

aaabb

to je tým zloženim jedla, ved ako už píšeš v názve, že po výdatnom jedle som k.o. - telo spotrebuva energiu na trávenie toho jedla a preto sa ti nič nechce iba spať, skus niečo lahšie zjest naobed namiesto rezna, iba nejaké dusené masko so zeleninou... alebo sa ti to stáva po každom jedle??? lebo mne väčšinou len po zjedení ťažkého jedla. A kávička veru vobec nezaberá ale ma uspi ešte viac...mne káva nikdy nepomáha aby ma prebrala...

prezývka :)

jajka001 - nehovorim, ze su, pýtam sa, či sú :)
a čerstvy vzduch - no max co mozem urobit je, ze vytrcam hlavu z okna, ale ostatnym je zima.. a sef by mi asi neakceptoval denne polhodinovu prechadzku po obede :)

lost.. som kancelarska krysa..:)
takze to, ze si tu na plne gule pustim ramstein alebo niečo podobne je u mna v kancelarii uplne normalne... :D

som rada, ze aspon nejaky ten ton z funradia pocujem :) ako teraz - bez v bielych teniskách, po blate na snehu :))

jajka001_

prejsť sa po čerstvom vzduchu?
odkedy su prirodne zivotabudiče nejake kvapky, cukriky, tabletky, napoje? :)) skus ten zeleny čaj

prezývka :)

kava taka, ci onaka.. ja ju proste nedokazem pit pravidelne, nepotrebujem, nechyba mi to.. hovorim, pijem ju len pre to, ze mi zachuti.. ako niekomu zachuti horuca čokolada alebo pizza :D

nejake prirodne zivotabudiče neexistuju? nejake kvapky, cukriky, tabletky, napoje, hocičo ?? :D

prefackat sa - tiez nepomaha, akurat boli :)