je mi smutno :(

zuzic

cajik ja tak isto sice nemam vztah ale nie kazdy den ale len tak raz za cas s niekym sa porpzpravat a zabavit s niekym kto ma pochopi bude mat rad...co ma poznali uz dlho...horsi sa mi sluch...ja sa sice nenudim ale mam taky pocit ze uz som nanic...ze ma nikto nelubi..a ani ja sa uz nemam rada...

cajik

zuzic, a co ti je ?

hej,nahromadilo.. ono, ja ale netuzim po tom kazdy treti den sa s niekym stretavat, mne staci ze mam pekny vztah v ktorom sme obaja maximalne spokojny a radi spolu travime cas, ale sem-tam by niekto iny bodol :/ :(
a to je blbe, ze teraz nemam co robit v podstate, nudim sa, cakam kym zacne skola, tak mi prepina

zuzic

podla mna sa to v tebe uz nahromadilo vela...ja som si vsimla ze dokazem odolavat aj problemom no ked je toho uz za den vela uz to nezvladam...a neviem ako si zlepsit naladu teraz sa ucim takze zamestnanu mysel mam ale aj tak to neni o nic lepsie:( najviac ma trapi ze som ranila blizkeho cloveka a to zdravie...ze som nemozna to este prehltnem ale ze sposobujem druhym bolest a nicic sa mi zdravie..:(

cajik

tak ja som na tom presne ako vy.. doma nic moc, zdravie tak-tak, a kamarati nula bodov.. kedysi som mala koopu priatelov a znamych a postupne sa to vyselektovalo.. co je aj dobre, ale.. uz nie je cas travit s nimi chvilky ako kedysi.. a nebavi ma chodit sediet do barov.. ludia sa rozrchli kade-tade, kazdy ma svoje starosti a ine zaujmy, inych priatelov..

smutnavila

tak som na tom podobne...mam pocit ze so starymi kamoskami si mam cim dalej tym menej co povedat, s rodinou sa mi tiez vyskytli dake problemiky, a to zdravie tiez nieje bohvieco...kedysi som taketo veci hodila za hlavu a sla dalej, neviem co sa teraz deje ze ma to tak premohlo :(

smutnavila

jasne mam dakoho na icq...dokonca priatela len ma vela roboty tak ho nechcem rusit..a pravdupovediac aj ja mam dost roboty len sa mi do toho nechce