Mladé baby (15-20) čo idú do chudnutia so mnou?

Príspevok v téme: Mladé baby (15-20) čo idú do chudnutia so mnou?
Doshi

Čaute baby :) Dnes som sa pevne rozhodla začať chudnúť do leta. Keďže mladé baby majú iný organizmus ako ženy okolo 30-tich rokov rozhodla som sa urobiť si vlastnú skupinu na zdravé chudnutie kde sa môžeme deliť o rady a doterajšie skúsenosti, tešiť sa z malých víťazstiev a podobne :) Môžme sa navzájom podporovať a pôjde to lepšie a ľahšie. Je tu nejaká baba čo ide teda od zajtra do toho so mnou?

leeela5

aj ja som mala taký zvyk, že som ráno málo jedla a postupne počas dňa som jedla viac :D ale od začiatku roka raňajkujem viac...zväčša nejakú celozrnnú žemľu so šunkou a pol litrovú šálku zeleného alebo bylinkového čaju :) a oddnes si na desiatu zavediem ovocie ;-)

Doshi

Aj ja.. ale ja som na raňajky naladená že á.. nezjem tak veľa.. a potom ku večeru sa napchám.. skúsim si dať zajtra trošku väčšie raňajky a uvidíme čo to spraví.. :) Ale nie som z dneskajškom až tak sklamaná, verím že zajtra to bude lepšie :) a skús dať skôr cvičenia ako chôdzu.. :) a celkovo si čo dnes jedla?

leeela5

cez leto mi totiž nechutí papať :D a teraz by som zošrotovala všetko..inak denne sa snažím cvičiť tri bloky po 90 brušákov, 10 klikov, 20 zhybov a ešte po 15krát na jednu nohu také voľačo, len neviem či to bude stačiť :D lebo mám pocit, že teraz strašne veľa jem :/ aa dnes som nemala sladké, konečne :))

Doshi

tak čo baby aký bol dnešný deň? Vydržali ste? Mne to šlo síce trošku ťažšie a dala som si aj sladké, ale nerobím z toho mindráky.. budem hore ešte asi 3 hodky tak to hádam spálim :) hlavne že som vypila dosť vody.. a jedla som aj 5 krát denne :) na môj prvý deň to bolo podľa mňa fajn :) a to si povedzte každá :)

Doshi

didli.. no veď sa mi to zdalo nejaké zvláštne že toľko chudneš a schudla si len 8 kíl.. teda ono záleží aj od typu postavy samozrejme..mastond.. si úplne v pohode, len máš posunutý čas.. neber to tak že ostatný spia, alebo že je "čas spať" ,, ak ideš spať až tak neskoro, a ešte niečo aktívne robíš, kľudne si daj to posledné jedlo o tej druhej :)a leela určite to nieje katastrofa.. :) a takto v zime sa skús ísť prejsť niekam.. teda ak ti to čas dovoľuje alebo skús doma zacvičiť, alebo zatancovať.. len taký voľný štýl .. :) uvidíš že to pôjde.. ale skús ku tomu aj zdravo jesť.. nie toe tvoje "šalátiky" to je hovadina podľa môjho názoru.. skús si deň vopred pripravovať jedlá na nasledujúci deň a nes si to v nejakej taštičke a podľa určeného času a hladu si to papaj :) a inak baby že čo bude na večeru? :)

leeela5

Ja sa oficiálne pridávam oddnes, pretože je to so mnou už katastrofálne. Cez leto som schudla desať kíl, teda od mája do októbra sa mi to podarilo a teraz sa mi všetko vracia späť, už mám späť štyri kilá :( Konečne som bola so sebou spokojná, prišla som na VŠ, úplne strašná životospráva, stresy a ja keď som pod tlakom veľa jem a s pohybom je to strašné, keď som nemala ani čas cvičiť, tak som sa rozhodla, že pomaly ale isto idem dať dolu ďalších desať kíl, čiže na 60 to chcem dať :)pri výške 180 mám 70, nie je to až tak veľmi veľa, len ja mám väčšinu tuku na bruchu, čo je nezdravé a keďže som mala problémy so srdcom, tak to robím najmä kvôli zdraviu ;-) V lete sa mi podarilo schudnúť jednoducho. Mala som fyzicky náročnú brigádu, veľa športu, ja milujem cyklistiku a jedla som rpevažne len zeleninové a cestovinové šaláty a sem-tam nejakú sladkosť ;-)...prosím poraďte čo mám robiť ale teraz v zime??

mastodont

doshi dakujem, tak ja sa teda oficialne pridavam, lebo dorysovat to urcite este potrebujem :D

momentalne som iba v akejsi udrziavacej faze, lebo posledne 2 mesiace mam dost nenormalny rezim /kvoli skole/, ktory mi urcite nenapomaha k nejakemu progresu...ze sa citim napriek tomu o nieco lahsia, to prikladam stresu

takze neviem, ci tu ma zmysel pisat svoj jedalnicek, ked vstavam okolo 13:00 a spat idem niekedy po 4:00, tzn. posledne jedlo niekedy aj okolo 1-2:00, vcera iba o 21:30 :D

didli

ahojte baby,
ja som začala chudnut od augusta 2009, doteraz som schudla 8 kg, mala som 69, a teraz mam 61, no musim este popracovat na 55, takze ak môžem tak sa pridawam k wam :). Ja cwicim 7 dni w tyzdni ( som taky maniačik :D ) striedam bicykel s posilownou. jedalniček mam asi takyto: 5krat denne jem, ranajky jogurt občas s tyčinkou, desiata mam owocie, obed sa snazim mat masko s niečim, ale niekedy to nejde, olowrant mam zas zeleninku a na weceru mam poliewku, snazim sa jest do 19 a potom uz nie. Mojou chybou je , že milujem sladkosti a častokrat si dam namiesto owocia sladkost, preto to ide dole tak pomaly :D

Doshi

inak baby dnes som mala na ranajky taku buchtu, ono to nebolo ani nicim poliate ani tak, a malo to aj malo tuku a cukrov.. a dost bielkovin a aj sacharidy.. a na ranajky je najlepsie sio dat nieco take slkadsie, alebo aspon nech to nabada k sladkech chuti.. nebojte sa , do vecera vam to urcite spali a uz nebudete mat taku chut na sladke cez den :] a na olovrant som zatial mala jablko a na obed mam oblozenz chlieb - 100 % razny s cottage ,sunkou a paprikou, kedze som v skole a teple jedlo tu nemam.. to bude az na veceru.. :] vy ako zatial?

Doshi

iwik no u mna stare tricka nehrozia uz len z toho dovodu ze som vzdy mala v tom pase a na bokoch a taktiez bruchu toho tuku o dost viac.. rada by som si potom kupila veci ktore som si este nikdz neodvazila kupit :] rose super :] som rada ze sa to tu tak plni :]