Akne:/

Príspevok v téme: Akne:/
sejfy

Ahojte,som už dosť zufala:( nič ,ale absolutne nič mi nepomaha..mala som od kožnej skinoren a teraz mám zineryt..mám ho už vyše týždna,ale zatiaľ nič...ako dlho trvalo kým vám začal pomaháť?? vyskušala som už asi dosť:( rozne tie kozmetiky,či už z drogerie alebo z lekarne...pijem veeľa voy,zihlavový čaj nestravujem sa zle...prečitala som už asi ceeele forum o akne..všetky témy..a niečo z toho som vyskušala no nič nepomaha..ja už zufala:((
-----------------
Poradňa - Akné - www.zdravie.sk

sibalka:))

no,ja som sa docitala ze: kozmeticke vyrobky HERBALIFE su ZAKAZANE zdravotnictvom v celej AMERIKE ...takze neviem

puka

ja mam dedicne dane ze mam dost zle az hnisave akne...po tatinovi, ked bol maly taq to mal tiez a zostali mu jazvy... teda ja uz akne skoro nemam...pouzivam perfektnu kozmetiku...NAOZAJ ODPORUCAM...nechcem tu robit reklamu ale toto fakt pomaha!! je to kozmetika herbalife ucinkuje perfektne ja som mala to akne naozaj naozaj zle..sice je to drahsie ale zato prirodne a aj sestre a vs co poznam a vedia o nej taq pomohlo :)

Marika17

Sejfy, áno je to taká zelená krabička a predáva sa v eshope na www. styllmed,ale ako pozerám teraz ho majú vypredaný. skús si vypýtať vzorky zdarma, odskúšaš a uvidíš :-)