Pokec....=(

Príspevok v téme: Pokec....=(
Bublinka_007

Mám Problém...Už Asi Rok Mám Chalana A Neustále Riešime Pokec...Raz Som Využila Jeho Neprítomnosť,Keď Na Chvílu Odišiel A...Mal Tam Na Pokeci Samé Baby...Keďže Mal Aktivované Ukladanie RP-čiek,Pozrels Som Si Historiu A Našla Som Tam Veci,Kt. Mi Vyrazili Dych...S Niektorými Si Písal Nezáväzne,No Jednej Napísal Aj To,Že Ju Lúbi A Že Sa Stretnú...To Sme Si Vysvetlili,Vraj Chcel Len Vedieť Aká Je...Ale Ako Mám Docieliť ,Aby Tam Nechodil?...Ja Som Sa Tiež Kvôli Nemu Pokecu Vzdala,A Keď Mu Poviem,Nech Tam Nechodí,Tak To Na Chvílu Prestane...No Vtedy Si Píše Cez Skype A ICQ...Je To Len Moja Prehnaná Žiarlivosť,Alebo To Nemá Medzi Nami Zmysel?...

lalaaaa

podla mna je to dost chorobna ziarlivost. neviem si predstavit, ze by som si nepisala so ziadnymi chalanmi (mimochodom pokec uz pouzivaju len deti skus facebook). Moj partner si tiež píše s dievčatami a keďže vieme navzájom svoje heslá na prihlásenie, môžme sa prihlásiť aj na účet toho druhého. Spravila som to iba pár krát, pretože mu verím a nepotrebujem ho kontrolovať a iba sa mi dokázalo, že si s tími holkami normálne píše. Podľa mňa by si mu mala dať trošku voľnosti, nech si s nimi píše, možno to nemyslí vážne a ak sa aj hej, skôr alebo neskôr by sa to na ňom prejavilo. A z vlastej skúsenosti viem, že keď je chlap kontrolovaný a nemá tzv. voľnosť, (samozrejem nie príliž veľkú) tak si tú slobodu bude hľadať iný mi spôsobmi, často horšími pre partnerku.

NIKA 55

Chcela by som vediet ako je to možne že jedna osoba sa mi dostala do mojích rp všetko vedela čo píšem a skym . Nemam nič aktivovane a nevie ani moje heslo. Poradte mi ako je to možne je na to nejaka stranka čo to ukazuje dakujem.

layla_a

ked zadany chlap pise cudzim holkam ze ich chce atak, tak je to to iste akoby chodil do bordelu.KTO BY TO TOLEROVAL JE MAGOR

Ve

Ja na pokec nenadávam, našla som si tam chlapa, na akého som dlho čakala, baby, nie je problém v Pokeci, je problém v človeku,ak niekoh ľúbite, nemáte potrebu ísť na "chaty", ani ja už nechodím, ani on, proste nemáme potrebu.

Verím, že musí byť veľmi ponižujúce, keď sa toho dotyčný partner nevzdal, ale v tom prípade je dobré si položiť otázku ,či s takýmto človekom chcem mať vzťah. Lebo verte mi, tam chodia ľudia, ktorým niečo chýba. Komunikácia, sex, obdiv a tak, je dobré sa zamyslieť a prehodnotiť vzťah. KeĎ sú problémy vo vzťahu, môžu za to obidvaja ľudia. Nikdy nie len jeden.
Držím vám palce :-) nevzdávajte sa