je mozne ze dievca ktore ma 15 este nedokaze mat vaginalny o

hmm

to ethel, sak jasne cyklom rozumiem... ale nevedel som ze sa vajicko uvolni na zaciatku ovulacie a caka tam ako puk kym sa neoplodni, myslel som si ze dievca moze otehotniet len pocas plodnych dni a len ak dosiahne orgazmus, cim sa uvolni vajicko.. . ale tak potom je to v pohode, tesi ma to ..

hmm

ale ved niesom az taky vymeteny ako si myslis.. uz mam cosi nachodene ale tymto som sa moc nezaoberal, predtym som s tym nikdy nemal problem ale dievca ktore mam teraz, tak to lubim, a preto ma to trosku trapi ze ma taky problem prave ona..., touto otazkou som sa vobec nezaoberal, neprislo mi to dôlezite

ethel

hmm: poviem ti to jednoduchšie,aby si nemusel hladať...nám ženám sa vajíčko neuvolnuje pri orgazme,ale zhruba po 14 dňoch od poslednej menštruácie,ak sa neoplodní,tak sa v sliznici nezahniezdi a o 14 dní sa vyplavý ďalšou menštr.To je tak laický výklad,ináč v učebnici prírodovedy pre 4 alebo 5 ročník na základnej škole ste to takto jednoducho preberali...

slusny_muz

no mal by si si vsetko dobre prestudovat, pre tvoj vseobecny rozhlad....lebo pri sexe si treba aj uvedomovat nasledky ktore z toho mozu vyplynut...