Dokaze ma lubit?

Príspevok v téme: Dokaze ma lubit?
lizatko7

Pisem sem, lebo ma zaujima nazor aj inych zien. Asi pred mesiacom som sa na pokeci zoznamila s jednym muzom. Bol mily, sympaticky, vedel ma rozosmiat a mali sme vela spolocneho. Hned na zaciatku mi sam povedal ze je zenaty uz 6 rokov ale deti zatial nemaju lebo manzelka nemoze otehotniet. Pisali sme si dalej, az prisli slova s navrhom na nase stretnutie. Ja byvam sama, takze stym by problem nebol. Zacala som sa na to stretko tesit, aj na kazdodenne pismenka od neho alebo telefonat. Povedal mi, ze mi nemoze dat po com tuzim,ale ked chcem budeme spolu. Pred tyzdnom sme sa stretli, bol u mna do rana. Po 2.minutach sme vyzerali akoby sme sa poznali 2.roky. Bola aj mala nervozita na zaciatku ale potom to uz vseto islo. Dlho sme sa rozpravali, dali sme si veceru a krasne sa milovali cele hodiny. A potom zasa. Cely cas ma bozkaval, tulil ma, hladkal, bol strasne mily a detsky. Celu noc ma drzal pri sebe v naruci. Povedal mi, aby som mu slubila ze nebudem smutna ked odide. Ale on na druhy den musel uz domov a mne zostalo smutno a prazdno. Viem, ze sa chce znovu stretnut, znova ma vidiet. Ozyva sa nadalej. Ale vo mne sa nieco deje, asi som sa donho zalubila a pritom viem ze budem strasne trpiet. Co myslite ma ma aj on rad? Ako by som to mala dalej brat? Je mi smutno

spravodliva

sun zachovala by si sa inak, keby si bola zalubena? Ja si myslim, ze keby som bola zalubena donho a ranil ma, tiez by som mala niekedy pocit pomstit sa mu aby viac nepodvadzal, nech sa preberie.Tak to beriem ja. Viem ju pochopit ciastocne.

sun0808

spravodliva mas pravdu.ja som skor vyjadrila nazor na to,z akeho dovodu sa chce chytit dotycna iniciativy v mene spavodlvosti*.
totizto,keby k nej nadalej chodil...,bol k nej nezny a detsky,mozno by bola ticho aj 2,3,5rokov.

spravodliva

sun mne je napriklad luto jeho manzelky a este viac ide o to, ze ona o nicom nevie akeho ma manzela suknickara. a robi prenho max. Je na uvazenie ci by sa to mala dozvediet, alebo nie. Ona je tu najviac klamana a chce snim mat za kazdu cenu dieta. Zasluzi si to ta jeho manzelka??? Ved nad tymto uvazujte, ako by ste sa vcitili do jej ulohy vy? Naivne niekomu verit, a on sa jej za chrbtom bavi s inymi. Je mi jej, aj vas luto za vas nazor nepovedat nic!

sun0808

nic jej nesluboval,nechapem, preco ma pocit,ze sa jej ublizilo!
teraz sa sa ide hrat na spravodlivu?kde mala mozog,ked s nim chrapala?ved vedela,ze je zenaty.
aha,som zabudla...vtedy ju asi hrial ten pocit vynimocnosti:)
zeny by mali mat uctu aj navzajom voci sebe,ak viem,ze ma chlap doma zenu,kt.si vazi a lubi,nepotupim ju aj keby mi dole nohami tieklo od vzrusenia.(sorry,ze som vulgarna)
z tohot by si mala vziat ponaucenie,nie kut pomstu.

Deee

Shaula presne ako si napisala, ale nie je to len o tom, ze by manzelky celkom uverili, vsetky nie su az take hlupucke...ale aj keby som vedela o mazelovej nevere pred milenkou by som stala na jeho strane...

ShaulaThalit

Nehovor to jeho žene. Zväčša tá žena ti neuverí a uverí svojmu milému manželovi, a na teba nazjape, že čo si za kurvu. Tak je to.
A tebe zostanú oči pre plač, pretože si dúfala, že pravda výde najavo. Nie, nevýde. Manželky neveria milenkám, veria mužovi, s kt. žijú.
Nestojí ti to zato. Aj za cenu, že by sa ti uľavilo. Ver mi.