90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Vianočka

Ahojte :)

Dlho som sa neozvala - nebol čas :(
Dnes mám škrobý deň teda myslím si :D nedodržovala som teraz moc dni,ale aj napriek tomu išlo 1,5kg dolu (stresy, behačky, nechuť ješť). Ku každému kg čo ste dali dolu úprimne gratulujem a teším sa s vami :) ja idem do toho na 110% a do leta bude 65kg!

Prajem pekný dník aj keď asi upršaný :/

M.P.

janula to je super, veľká gratulácia!!! pre mňa osobne také neskutočné čísla, viem, že mne sa toľko nepodarí, ani keby som sa pretrhla! teda určite nie do konca 90dňovky, možno časom :) užívaj si novú postavu a hlavne makaj na tom, aby to tak zostalo. a sem tam sa ozvi a príď nás povzbudiť :)

kvetinky

janula10
dakujeme ti a ja osobne gratulujem k tomu výsledku.ja mam dole za dva mesiace necele 4kg,takže taká optimistická byť nemožem ale nevzdávam sa.pekný dník

janula10

babulky ja vas chcem len podporit a dodat vam viac chute do tejto dietky, pretoze ja som ju ukoncila v sobotu...a schudla som za tych 90 dni 20 kg....
pri pociatocnej vahe 85 som to dala na 65kg a v konfekcnej velkosti som isla dole o 2 cisla..
tak sa pekne drzte a hlavu hore, vy to dobojujete!!!!!!!!da sa to predsa a za ten vysledok to stoji!!!!!!

kvetinky

mp
jasne,ja necvičím zasa každý deň,5-6krát v týždni..musím zapnúť tie rifle do leta inak neviem čo budem ! zapnem ich!

M.P.

kvetinky nemáš viac makať, ale práveže zvolniť :) aspoň jeden deň v týždni daj telu pauzu, nech si oddýchne a poleňoší.

kvetinky

mp a liuska
velmi vám dakujem za podporu..je to tak,že mne by táto diéta nevadila len je mi lúto,že vela báb tak krásne schudne a niekomu to tak stojí a nič sa nedeje.každopádne,ja cvičiť budem a tak isto aj dalších 90 dní si dám..
už aj snažím sa behávať a korčulovať..orbitrek iba ked prší..ani nemám nejaké predsudky že neschudnem,snažím sa to neriešiť no dnes to meranie ma trošku nahnevalo a donútilo ma makať viacej na sebe...
vlastne mam 66,4kg z počiatočnej necelých 70kg..takže stále to stojí..

som zvedavá na vaše miery ako sa pohnú..dúfam,že aspon vám to pojde..čo viete,možno další mesiac nás prekvapí..

M.P.

kvetinky môžem sa niečo spýtať? nechutí ti už stravovať sa takto? alebo tá skepsa len kvôli tomu, že nechudneš? podľa mňa to chce len čas a vytrvať. kilá sa naberajú ľahko, ale dole idú veľmi ťažko. ak chceš schudnúť, tak to ozaj trvá dlho. hlavne sa nevzdávaj, lebo budeš veľmi ľutovať. nemá zmysel prerušiť niečo čo si už začala. ten mesiac ešte vydrž a uvidíš čo a ako. a ak sa nič nezmení, potom skús niečo iné, nie na každého platí to isté, treba len skúšať a hľadať čo platí na teba. ale nie bezhlavým skákaním od jedného k druhému. keď chceš vidieť výsledky, musíš tomu dať čas a vytrvať. všetko chce čas. pozri, aj napríklad keď začneš brať nejaké lieky, antiku, hocičo, trvá to nejaký čas kým telo zareaguje na lieky, to isté platí aj v diéte, chce to čas. a vytrvalosť. a nebuď už smutná, potom som smutná aj ja za teba :/

liuskaa ako sa máš? pripravená na vodu? budeš piť čisto vodu, alebo aj ovocné šťavy a ovocie?

Sesi ty si to vzdala úplne už? :/ a Vianočka, kde si???

liuskaa

kvetinky, nebud smutna, ako pisala M.P. skus povolit so sportom...ja napr. viem u seba, ze keby som zacala intenzivne cvicit, tak neschudnem ani gram...staci, ze to u seba pozorujem, ked slapem napr. do mesta na bicykli ca 3Omin tam a 30 min naspat, tak mam take svalstvo na nohach, ze ked stanem na vahu tak mam aj o 3kg viac. Preto teraz moc necvicim, sem tam si zatrsam aerobik alebo kolieskove, lenze u mna je to dost nepravidelne kvoli praci. Az po schudnuti chcem zacat spevnovat svalstvo intenzivne. Mimochodom aj mne teraz vaha dost stoji, od poslednej vody mam dole len 3 kg a je to uz asi 2 tyzdne. Dalsiu vodu mam v utorok, neocakavam nejaky dalsi ubytok, ale dufam, ze v 3.faze este schudnem nejake to kilecko. Tak hlavu hore...))