90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

Vianočka

AHOJTE
babuchy ako sa vám vodí? :)

ja trošku prehrešky ah táá Veľká noc :D no ,ale už som naladená tak ako mám byť a dnes škroby :) a inak vážila som sa a 2,5kg dole čo sa veľmi teším aj keď boli prehrešky ,ale teraz idem bez prehreškov až na tú moju kávu aspon 1x za deň :))

Pekný dník prajem ešte prídem nakuknúť :)

Poslúchajte :P

kvetinky

MP
no ahojky,dnes som mala bielkovinu a zvolila som si zvyšné vajcia zo šibačky :D takže som mala 3 na obed s chlebíkom a šalátom,a večeru len 1 so šalátom..
už som ráno cvičila a dala dole 1000kalorii,rozmýšlam že čo teraz budem večer?! korčulovať sa nedá,možno si dám ešte polhodku na orbitreku:)
liuska
gratulujem :) kiežby aj mne sa darilo ako tebe ale som rada za teba.určite sa musíš cítiť o moc lepšie :)

M.P.

ja som ovocný deň vydržala... ale dnes som zmiešala dve bielkoviny a mala ešte aj zákusok :) no pekne sme dopadli. ale nejak ma to moc neštve, keby som sa vážila, možno by ma to aj :) hnusná zima je vonku, len dúfam, že nebude pršať, musím to ísť vybehať :D

kvetinky

a tak baby,ja som mala prehrešok na ovocný deň 3 chlebíčky!!! kašlať to..
moja motivácia i ked je silná,moje výsledky sú slabé.nič sa nemení od toho vodového dňa..a teraz sobotu ma čaká vodový deň tak teda neviem či si ho dám ako ovocný či vodový..:-(

liuskaa

Ahojte kocky, ako sa mavate? Musim sa priznat k svojim prehreskom, 3 dni som porusila dietu, ale nejak si to nevycitam...))vysledky su a este budu...Boli sme s priatelom na dovolenke, tak sa to proste nedalo...))odolat...svet sa preto nezruti, hovorim si, ze aj tak peknu dobu nieco cez 1,5 mesiaca bez prehresku, co som vydrzala,je pekne...)) ako sviatkujete a dietujete? Motivacia stale je, uz som si kupila zopar veci...)) z vel.42 na 38....)))takze nevzdavam sa...

M.P.

kvetinky no ako som mohla skončiť? vo vani :D ešte hodinu som potom upratovala kúpelňu aby nezatieklo aj ku susedom :D no nie vážne, včera som si aj ja užila, až tri zákusky namiesto dvoch, tak sa hnevám na seba :) a dnes zas ďalšia oslava u nás, tak ma zas pokúša :) no čo ti budem hovoriť... sladkého mi stačilo, ale ten majonézový šalát na mňa žmurká :) no nie, nedám si, dúfam že ho už dojedia dnes :)

kvetinky

MP a kočky,prajem vám peknú šibačku :)))

mp
ahojky,no čo ako?dnes mam ovocný deň a našťastie,včera na uhlohydráty som si fakt užila zákusku takže dnes mam svätý pokoj ani ma to neláka :)
čo ty ako si dopadla a ako prebieha tento sprostý upršaný den u teba?

M.P.

kvetinky chápem, ja zas už mám odpor k zeleninovým šalátom a celkovo k surovej zelenine:) prejedla sa mi, tak si ju varím :) bola si dnes na korčuliach či nakoniec nie? ja idem skúsiť behať večer, treba vybehať koláčiky :)

kvetinky

MP
ahojky,tak hej chápem ťa s tou posilovnou a tak celkovo to koleno..no dnes je extra veterno a ešte len bude hlásili,som nervná,tak som chcela ísť na korčule.tak si dám hodku na orbitreku a bude fajn.
ja teda budem si dávať medzi hlavnými chodmi ovocie alebo zeleninu,ale ja fakt hlad necítim.ja by som dokázala prvé jedlo bez raňajok mať aj o 3 a nevečerať..a ovocný deň?som z toho už mimo,ani ovocie mi nechutí na ranajky!! strašný odpor mám tak si namiesto toho pijem džús v ten deň.
ja dnes tie uhlohydráty a dám si trochu z koláčika neskorej.no na bielkoviny som si zvykla jesť tie dietne parky s horčicou a 1pečivom,zeleninový šalát..