HAK + tehotenstvo

Príspevok v téme: HAK + tehotenstvo
pinkyabrain

ahojte, zaujimalo by ma, ako zena ktora pravidelne uziva HAK zisti ze otehotnela...mozno rpe niekoho prihlupla otazka, ale mna to vazne zaujima... nedostane v pauze mensturaciu? alebo dostane? alebo na to pride ked jej zacne rast brucho, a pridu ranne nevolnosti? alebo pri prehliadke? ci si spravi nahodne baby test? ja som strasne paranoidna, naposledy som mala sex pred troma mesiacmi, HAK beriem uz rok a pol pravidelne ale aj tak mam strach co ak otehotniem.... poslednu menstruaciu som mala strasne ale strasne slabu iba tri dni a bolo tot ake nic spinenie, myslela som si ze ved beriem HAK, to je normalne neprikladala som tomu velku vahu, ale asi tak 4 dni do zadu, je mi strasne zle, kazdy den zvraciam, vsetko jedlo mis mrdi, som malatna, unavena... bojims a ze som tehotna, ale nahovoram si len ze je to pranoja...neviem uz co so sebou....

pinkyabrain

aluska ja som chybu neurobila, dodrziavala som vsetko tak ako sa ma, tak uz prestan s tym aka som blba a neviem co.... take veci sa jednoducho stavaju... velmi zriedka ale stanu sa...

aluska

pinkyabrain vidis, ani som ti to nemusela napisat, napisal ti to niekto iny ze si asi urobila chybu...a inak gratulujem..mozes kupovat kocik

Macca

aluska a levica, flame=hadka vam asi nic nehovori. V tom pripade vas nato upozornujem a dufam, ze sa to uz nestane.

pinkyabrain

vsetko presne na cas, naschval budik som kvoli tomu mala nastaveny, ziadne ine lieky, nefajcim, nepijdem...neviem co sa stalo...ani neviem ci sa mam tesit ci plakat... zajtra zajdem na gyndu, a napisem viac info ze co a ako....

levicaaaaa

pinkyabrain: :-O vážne boli pozitívne??? musela sa niekde stať chyba... v tom užívaní... nespomenieš si na nejaké lieky, ktoré si vtedy, minimálne pred troma mesiacmi brala, na zvracanie, hnačku, zabudnutú/stratenú tabletku,... ?