sprej blondme

Stanka K.

Pouzivam SCHWARZKOPF BLONDE ME, odporucam!

Momentalne ho nakupujem na -odkaz odstránený- Je to autorizovany eshop Schwarzkopf

0vendy

no niekde tu niekto spominal, ze si treba kupit praskovy peroxid a rozmiesat ho z troskou vody a z rozprasovacom nastriekat na vlasy:Dno neviem ako by to dopadlo,,no ano ten blondme je pravdepodobne na jemnucke zosvetlenie, ale peroxid asi neobsahuje,

blond a ten, co si pouzivala tam, si nenasla na nete?skoda

moj_nazor

caute kocky, ja som tiez kedysi pouzivala Blonding spray, ale potom zmizol z trhu :( a tiez bol s peroxidom..

ten blondme som nasla tu:
www.beautybay.com

alebo sk stranka www.vlasovakozmetika.sk

ale mam pocit, ze on neobsahuje peroxid, iba nejake latky pre lesk :(

blond?

ja som si skusala najst nieco co by slo objednat cez net, ale nic... nic som nenasla... som zufala z toho, henten moj francuzsky sprej obsahoval minimum peroxidu, vytazky z kamilky a take veci, bol skvely, pekne vonal, dobre posobil, nastriekala som ho na vlasy po umyti kym boli mokre a slo to... ale teraz asi budem musiet ist ku kadernicke nech mi ich dofarbi nejako :/

rozmyslam kde sa da zohnat henten blondme

0vendy

www.111rokovschwarzkopf.sk
no a neviem, ci to zabera, alebo ci to vobec nieco spravi so spinavymi blond vlaskami, ja som pouzivala od palette sun blond, obsahoval trosku zriedeneho peroxidu, no a uz sa neda zohnat, tiez rozmyslam nad niecim zo zahranicia si objednat:)

blond?

kde si taky sprej videla?

ja som bola rok vo francuzsku, pouzivala som tam sprej na postupne zosvetlovanie vlasov, bol mimoriadne ucinny, mam spinavy blond a mala som nadherne zlate vlasky. ktore mi zial vyrastaju lebo som uz polroka na slovensku a nic ekvivalentne tomu spreju som nenasla :(