Virtualne priatelstva

xxxyz

Ja som na nete nasla jedneho uzasneho cloveka... Nepiseme si dlho len dako pol roka, ale rozumiem si s nim neskutocne dobre...ani neviem spocitat kolko toho mame spolocneho, snad vsetko xD ... ale je z Ceska, takze ho asi v zivote neuvidim :-(

kukina

mam zopar kamaratov,ale iba jeden je taky naj naj naj...nevymenila by som ho za nic na svete!!:)sme v kontakte uz viac nez tri roky,nikdy sme sa nepokusali o nejaky flirt,alebo cosi podobne..vieme sa jednoducho porozpravat o vsetkom..viem,ze je tu pre mna,ja som tu pre neho...a je to super...

beskyd

perlorodka, ved prave preto je to super lebo doma v BA nie je ponuka a da sa zoznamit aj na dialku cez net. to co tu v BA vidno je skor urazka zenskosti ako zeny a ja som na zensku krasu, prirodzenost a povab dost zatazeny proste. ale hlavny dovod je asi ten ze pocas 5 rokov zivota v MT som mal na skole a na intraku uplne skvele baby okolo, bola to radost, motivacia makat na sebe, cvicit.. a po navrate do BA to proste zrazu nebolo, chyba mi to, preto ta vdacnost netu lebo vdaka nemu clovek nie je odkazany ako pes na to, co sa nachadza na tom jeho "travniku pred cinziakom"...

perlorodka

beskyd, pozerám, že Ty si z toho cestovania za ženskými z netu plánuješ urobiť národný šport :)....asi Ťa to baví a máš z toho dobrý pocit a nepopieram, že zrejme aj skúsenosť, ale vysvetli mi, v čom je takýto spôsob zoznamovania pre Teba dobrý, okrem toho, že v Blave nemáš možnosť spoznávať baby na úrovni?

Liona

Hej, je to tak. Cez Icq, skype alebo hocijaky iny chat sa da "odhadnut" ako sa ten clovek vyjadruje, ked nema az tolko casu rozmyslat ;) Aj ked, z vlastnej skusenosti viem, ze cez pismena, nech uz mam na ponahlo alebo nie, som ovela osobnejsia a odvaznejsia, ako by som bola v skutocnosti. Ved co mi tak hrozi, ze?
Nika, aj aj si toho mojho idealizuje a poriadne. Vnimam ho ako cosi viac, co ani nieje. Stretnutia s nim sa totalne bojim a uz len pri predstave, ze na neho kdesi cakam, sa mi podlamuju kolena a cerveniem ;)
Skusenost...toho sa aj ja obavam - ze sa sklamem, lebo realita bude ina a uz vobec nie ruzova. Ale,ak to tak bude, aspon pekne vytriezvem a uz ma to nebude trapit.

sasha19

no ja som cez net spoznala najlepsieho kamosa pod slnkom:D zacali sme si pisat asi pred rokom a uz po tyzdni sme mali pocit ze sa pozname cely zivot,stretli sme sa asi po 2mesiacoch,stretko bolo uplne super,mali sme sa cely cas o com rozpravat...a od vtedy je to moj najlepsi kamos...vzdy mi pomoze ked treba,poradi,rozosmeje...:D

skusenost1

zazila som uz tolko virtualnych priatelstiev a ani jedno z nich neskoncilo stastne.. raz som si s jednym muzom pisala a volala 3 roky a potom ho preslo.. Ked sa s niekym stretnem, vzdy to po nasom stretnuti ochladne a uz to pisanie nie je take ako predtym. Vacsinov je to stretnutie len o sexe z jeho strany a ja sa zalubim.. ale ked si piseme vobec sa tak nechova, je to vzdy mily a vtipny chalan. Nemam problem sa zoznamovat aj normalne, len net ma vzdy viac lakal.. realita zabija sny..

nika183

..jo a keby doslo k tomu stretku, asi tiez by som si musela hrknut nieco tvrde, dost si ho idealizujem a tiez to nie je zas taky velky krasavec...bojim sa ze ja jeho by som sklamala, nie on mna :D..typicke baby, no :)

nika183

no ja si pisem s jednym asi 3. rok a to stale dost intenzivne...naposledy som si s nim pisala predvcerom 4 hodiny vkuse potom som uz bola hladnaaaa, tak sme prestali :D ono to zalezi aj kedy mame cas :))) aj sa chceme stretnut, len je to cele take komplikovane, lebo nie je zo slovenska :(

beskyd

perlorodka, ked ma niekto nabeh zamilovat sa do pismenok, chyba je skor v cloveku ako v systeme:) alebo ako sa hovori, kto sa boji nech nechodi do lesa:) okrem toho pokial ide o test pohotovosti, existuju programy ako icq alebo vlastne aj facebook chat kde zistis mieru pohotovosti dotycneho lebo komunikacia prebieha spontanne, ked uz o to ide, ale stale nie je taka tragedia ked das s niekym stretko a nepaci sa ti, je iny ako sa zdal atd. proste sa rozlucite a hotovo, ta komunikacia cez net nie je manzelstvo zase:) ale treba si hlavne uvedomit ze odhad cloveka vyzaduje urcite skusenosti, rozhlad, cit, alebo ako by som to nazval... socialnu zdatnost:) rozmyslam ze zakratko po poslednej statnici oprasim stary zvyk cestovania za zenskymi z netu po slovensku, heh:)