Rychlejsi rast vlasov

Katuš ;)

no a ešte som si natrhala žihlavu uvarila nechala vychladnuť a normálne som si ju naliala na hlavu tiež veľmi pomohlo ;)

Katuš ;)

no ja som mala tiež hrozné vlasy a strašne zničené pretože som si ich žehlila natáčala a tak ... potom mi kamošky poradili šampon DIXI- žihľavový a Luna-žihľavový ... normálne som neverila čo sa mi stalo z vlasmi :) úplne oživené, končeky som už nemala rozštiepené, a vlasy mi za *1* mesiac podrástli o 6 cm ... odporúčam tieto 2 šampony sú prírodné a fakt učinné ;! vlasy rýchlejšie rastú, sú lesklejšie a za týždeň vidíš okamžitú zmenu ;)

jankaaaaaaaaa

jasne mozes, ten stirh asi nieje narocny, je to len postupka, ale skor ide o to jak ma tie vlasy natocene. ale zober foto, nech kadernicka vie aku dlzku kde chces

lunda4

Vlasy som si žehlila kulmovala lakovala farbila. No ako to asi dopadlo ? Vysušené krepovvité vlasy ktoré všade stoja rovné nepružné.
Kupila som si masku od gliss kur také čierne vydanie, šampon luna lopuchový má vraj urýchliť rast vlasov, potom vlasovu vodu luna žihlavová, vlasovu vodu od DIXI brezovu. asi po dvoch týždnoch aploikovania vlasových vôd na vlasy som videla rozdiel medzi nafarbenými vlasmi a dost.
potom som si kupila v DM-ke taký mastný "gél" dalo by sa povedat repair anti-spliss serum malo by vám to vyhladit vlasy docela to aj robí čo má aplikujem to vždy po umyťí vlasou na mokré vlasy.
Vlasy mám viditelne v lepšom stave.momentálne nežehlím nelakujem nic nefarbím.

Monii

ja som tiež mala kučeravé vlasy, púotom mi nejak hrablo a stále som ich žehlila, teraz už dobrý rok-dva nežhlím a sú ako boli :)