Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rychlejsi rast vlasov

Zaran

Mal niekto skúsenosti s lopúchovým šampónom od Alpy alebo so žihľavovou vodou tiež od Alpy?Ak áno prosím napíšte.Ďakujem.

Zaran

Tie šampóny,vodičky .... píšem o nich asi tak ako každý, koniec koncov všetci tu omieľame dookola toto isté tak neviem aký zmysel má rozoberať kto,koľkokrát čo napísal.

jankaaaaaaaaa

to ze zo dna na den si zacala pouzivat take sampony a vodicky a zrazu ti zacali rast vlasy 3cm/za mesiac. to som napisala. ked uz.
a ziadny iny dovod tu nikde neuvadzas, len stale pises dookola o tych samponoch a vodickach

Zaran

jankaaa

To že mi vlasy narástli zo dňa na deň o 3 cm,som nikdy nepovedala a tiež som nepovedala ani to ten rast je zapríčinený výlučne šampónikmy,vodičkami,
tabletkami a čo ja viem čím ešte.

Zaran

Blink_182

Ja sem píšem len to,čo som počula, čo si o tom myslím a čo som už skúšala,ved na to tu mám priestor,nie?

jankaaaaaaaaa

bibisa: zbytocne to tu pisat, proste tie dievcata su presvedcene, ze zo zihlavoveho ci brezoveho samponu jej zo dna na den zacali rast vlasy rychlostopu 3cm za mesiac

bibisa

blink_182
neviem ci sa zaran hra na odbornicku no ked vam tu kadernicka vystudovana 100x napise ze na rast vlasov nepomaha ani sampon,ani sprej ani ziadna vodicka tak aj tak si budete omielat vkuse to iste.

Zaran

To čo je za hovadina?Jedno dievča tu písalo,že si so žehličkou pravidelne ťahá vlasy a z toho jej vraj rastú rýchlejšie!!!Toto je ideálne akurát tak na zničenie vlasov a nie na rast.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rychlejsi rast vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk