v kolektive som stale soliter hoci som dost komunikativny typ

Príspevok v téme: v kolektive som stale soliter hoci som dost komunikativny typ
skoda

mam problem ktory ma trapi od ZS. som vesely a komunikativny clovek viem sa zabavit hocikde a s hocikym s nikym nemavam problemy. no moj problem je ten ze v kolektive som vzdy sama pretoze sa kazdy da do nejakej skupiny po dvoch ze si kazdy najde toho svojho cloveka s ktorym je stale a vsetko s nim robieva (myslim zdrziava sa prri nom alebo v ramci skoly rozne projekty) no ja nemam nikoho proste som sama a je mi z toho riadne zle lebo zazivam to uz 3 krat. na zakladke na strednej a teraz aj na vyske...stale som myslela ze sa to zmeni ale nie. vzdy som ja ta tretia...hoci ked sa bavime je to fajn... len vzdy ked uz je nieco specialne vsetci ma odsunu nabok... viete je to dost smutne ked sa bavime vsetci spolu a akonahle nejaka uloha alebo daco tak som automaticky vyradena...nechapem to proste... :(

skoda

no podla mna to nieje soc. fobia, pretoze nemam ziadne priznaky vravim ze som uplne v pohode bavim sa VZDY s kazdym a rada je stale smiech no vzdy ked sa mame rozdelit do skupiniek alebo tak tak sa vsetci na mna vykaslu a idu si k tomu,, svojmu,, a ja ostavam sama...nemam problem komunikovat s nikym nemavam tremu necervenam sa nepotim som v POHODE...len vsetci na mna kaslu nejako