Krem na hemoroidy Hädensa

Príspevok v téme: Krem na hemoroidy Hädensa
aadrin

Prosim vas mate s tym kremom skusenosti ???.. nechala som si ho doviezt z rakuska a mam pocit, ze je to horsie ako ked som ho nepouzivala....pouzivam ho tyzden...je mozne, ze by mi mohol pohorsit?...obsahuje vacsie mnozstvo mentolu (az 2500 mg na 42 g masticky), takze je to aj zretelne citit po aplikacii ;) ....Doteraz som pouzivala len cipky, a vysledok bol neutralny...neuskodili ale ani nepomohli...mam hemoroidy uz devat rokov a konecne som sa donutila ist na gastro,...takze momentalne berem detralex a zacala som s hädensou... dakujem

[zruseny12]

SPOFAX su cipky,ktore sa daju kupit v lekarni,su tiez velmi dobre...a prave tie upokojuju creva a konecnik,aby nepalil atd.ked ho mas podrazdeny...

[zruseny12]

DETRALEX som vybrala asi 2-4davky,ale presne nepamatam,bolo to uz skor...a lekarka mi povedala,ze musim ich vybrat,aby sa posilnili cievi,creva atd.a potom som narazila niekde v casopise na HEMODIN tak som brala asi pol roka HEMODIN...
LEN TREBA DODRZIAVAT AJ DIETU PRI TOM..NIC PALIVE,OSTRE ATD.

[zruseny12]

...nie s tym gelom nemam skusenosti,ale s tabletami HEMODIN ano,brala som ich asi pol roka...a bola som s nimi spokojna...a to,ze mas vnutorne hemor.to nevadi,ta kupel pomoze aj tak,aj ja som mala vnutorne druhy stupen a tak silne som tyzden krvacala,ze som myslela,ze uz mi niet pomoci...a ze len operacia pomoze...ale nastastie pomohlo preliecenie,len clovek musi byt velmi disciplinovany a dodrziavat vsetko co treba poctivo...mala som ist na operaciu,ale nesla som...treba zvazit,a rozhodnut sa sama,poznam jedneho co bol na operaciu a tiez nema problem-ale uz musi byt tiez opatrni...mne lekarka povedala,aby som nesla na operaciu,aby som si to preliecila,ale chirurg ma odporucil na operaciu...dala som na lekarku a da sa to preliecit,len ako som pisala vyzaduje to vela usilia atd.

aadrin

dakujem za tip maria, mas skusenosti s hemodin gelom, alebo s tymi tabletkami? no a nad sedacim kupelom som nepremyslala nakolko mam hemoroidy vnutorne. pred detralexom som mala Hemostop...da sa vobec hemoroidov zbavit preliecenim?alebo len chirurgicky...