celulitida :(((

Príspevok v téme: celulitida :(((
lenca45

Chcela by som sa vas opytat na vase skusenosti s pripravkami a akymikolvek receptami proti celulitide. Som stihlej postavy, cvicim, no ked som kedysi v puberte naraz pribrala, vytvorili sa mi na stehnach, asi 10 cm nad podkolenim take jamky... Nie je ich vzdy vidiet, ale ked sa zohnem, su tam. Mate nejake typy, triky? :((

Dn

Moja kamoška si dala na široké stehná lipolyzu a tam,kde jej to pichali vôbec nemá celulitídu,na okolí ano.Tak neviem,či je tá lipolýza aj na celulitídu,alebo ako.Nevie o tom niekto niečo bližšie?

jancecka

tak hľadala som,pýtala som sa osobne v pár salónoch, kde sa zaoberajú chudnutím a celulitídou a všade robili len masáž lymfo, to sa aj doma môžem štípkať do stehien ale určite sa ešte za pár mesiacov popýtam :D lebo sa mi stav tehotenstvom zhorší a nech som pekná mamina

jancecka

tak to nemám až tak ďaleko, ja som od Topoľčian :D len to je to že Nitru nepoznám, skôr Trenčín ale aj tak sa mi to zdá ďaleko chodiť 10 x niekam na lymfodrenáž

jancecka

po pôrode by som chcela skúsiť, možno umúdri nejaký salón a kúpi si ten stroj :-) ale počula som o tom len samé chvály. Síce z materskej to asi nezaplatím ale načo máme manželov? :D

wauka

janecka,,neviem ale ja som tiez neverila nicomu ze to zmizne,,,ale ked som vyskusala lymfo pristrojovu,,len chvalit musim!

jancecka

bola som na lymfo ale masáži a to mi nezaberalo, žial stroj čo robí lymfodrenáž u nás v meste nie je D: tak nič iné mi neostáva ako skúšať tie krémy D: