Postoje k homosexualite

meggy10

toto normalne nieje, ja nechapem ci sa uz taki ludia rodia, alebo co, ved ani zvierata toto nerobia. to musi nieco uz konecne prist, lebo to co sa uz deje v dnesnom svete nema obdobu.

pohoda 2

aby som ujasnila myslela som o tej prirode ze im dala napr telo muza ale mysel zeny chapete :) a nedala im telo muza aj mysel muza ako u hetero

pohoda 2

mam 22 rokov som baba a mne sa to zda velmi sympaticke. podla mna je uplne v pohode ked sa tym ludia netaja a proste su sami sebou. teraz je ina doba a ti co ich odcudzuju tak neviem asi stara skola pre nich je to sok ako moj otec napriklad ten to nejde predychat a mysli si ze je to choroba ktora sa da liecit. podla mna je to len kruto povedane omyl prirody lebo im dala ine telo a inu mysel. preto si hladaju rovnako orientovaneho partnera. uznavam to. sympatickejsi su mi gayi ako lesby a dokonca povazujem za mile ked som na dovolenke a tulia sa k sebe alebo bozkavaju/ drzia za ruky. nemaju sa zaco hambit vsetci sme ludia a potrebuejeme to iste...lasku :) registrovane partnerstva uznavam tiez lebo si predstavte ze heterakovi poviete nesmies sa ozenit/ vydat. brali by to ako utlacanie lebo sa lubia a chu to specatit no nemozu...toto iste citia aj homosex. orientovani ludia. cize aj toto uznavam co sa tyka adopcie k tomu sa neviem presne vyjadrit lebo na jednej strane je to pre dieta sok ale na druhej strane nezijeme v 16 storoci kde je vsetko odcudzovane a spolocnost si na tieto veci postupne zvykne len spociatku je to taky strasny sok. a dieta potrebuje lasku a vychovu. tu moze najst aj u homo aj hetero, len toto je este dost citliva tema ta adopcia na to este nieje spolocnost pripravena.