starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

maliina

dobra vila, ale ja sa bavim:) a robi to dobre aj uhlie-mu si myslim, lebo trpi mizogyniou a ma utkvelu predstavu o tom ze ma pravdu, tak je to take smiesne ked uplne hlupo argumentuje:)

maliina

co su normalne topanky? posli mi link na obrazok. Vazne ma to zaujima. Takze predstav si suknu ku kolenam, nejaky elegantny top a k tomu mi vymysli sexi elegantnu obuv do SND:)

uhlie

dobra vila,

preco by ma to nemohlo vyrusovat? Teba nevyrusuje, ked si sused v panelaku zatlka klinec do panelu? Asi ano. A podpatky su podobne.

uhlie

malina,

neviem, ci trochu sledujes tuto temu, ale bavime sa o podpatkoch a nie o teplakoch. Ak pojdes do divadla v normalnych topankach bez podpatkov, tak ta urcite nevyhodia.

dobra vila

maliina, zbytocne sa unavujeme... Ver, ze hocikto kto si to precita, si o mienkach uhlia pomysli svoje...
P.S: Vyrobca vyraba po com je dopyt? Ano, ale ked mas na trhu 90% vyrobkov v podstate na rovnakej baze, tak si s tym aj tak nepomozes.
Ty tiez nenosis jeden druh obuvy predsa. Na vonkajsie aktivy nieco pohodlne, do divadla nieco elegantne, v lete nieco lahke a podobne. Kazdy nech nosi, co sa mu paci a v com sa citi dobre... Vsak ma uz nepresviedcaj, ze ta vyrusuje zvuk klopkania topanok... vo vonkajsom hluku inych zvukov na to ani nezareagujes.

No neriesme to, nikam to nevedie, povedali sme si svoje, bodka, pekny slnecny dnik prajem :)

uhlie

dobra vila,

ja myslim, ze by ste mohli nosit tie gumaky miesto vysokych podpatkov. Napisem to este raz. Vyrobca vyraba to, co ludia chcu a kupuju, inak by to nevyrabal. Vyhovarat sa na etiketu je tiez hlupost. Etiketa nie je zakon, ani biblia, preto je dobrovolna. Urcite este nikoho policia neprenasledovala za to, ze si nedal na nohu topanky s vysokym podpatkom a pochybujem, ze by niekoho za to vyhodili, alebo mal problem v praci, keby prisiel v normalnych topankach. Takze ta asi musim sklamat, ze ak si unavena na vysokych podpadkoch, tak za tvoje problemy a klopkanie nemoze vyrobca, etiketa, muzi, ani zamestnavatel, ale ty sama!.

dobra vila

uhlie, ak mas vazne taky velky problem s tym, ze topanky na podpatku klopkaju, tak napis vyrobcom, aby ich vyrabali tak, aby neklopklali. Aspon sa baby nemusia za noci bat, ked idu domov, alebo putat na seba pozornost. Nejedna by to privitala. Nie my za to mozeme, ze sa vyrabaju klopkajuce veci!!! Na boso chodit ja osobne nechcem. Alebo to mame chodit v teniskach a gumakoch?! Neviem, ako hrach na stenu hadzat u teba, ze nizke podpatky NIE SU zarukou neklopkania. Omyl. Klopkaju aj nizke podrazky, ked su tak vyrobene. A sorry, mas vadny vkus, ked ta topanky na opatkoch tak moc buzeruju. Je to znak zenkosti a urcite take lodicky na damskej nohe ukazu pekne.
Ja som skoncila, tu niet o com, lebo ja ta fakt nechapem, o co ti ide a co presne ti vadi.
Alebo do tretice sa uz konecne dockam, ze co je pre teba ideal na zenskej nohe? Ale si vazne akysi cudny, tak skoda reci.