Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prerusovany styk

Príspevok v téme: Prerusovany styk
Summer

vsetci tu pisu aky je prerusovany styk nespolahlivy...ja sa ale chcem opytat ci niekto pozna zenu ktora otehotnela bez toho ze mal chlap orgazmus ale iba z tych pociatocnych "kvapociek"...nemyslim tym ze ste to citali,alebo to niekto povedal len preto aby nevyznelo hlupo ze chlap to nevydrzal a spravil sa do nej napriek tomu ze chceli prerusovany styk...normalne ze zena otehotnela bez partnerovho vyronu semena

Summer

sama nainstalovala??to ako ako...milos sory ja mam 7 ale pst....jou tak potom marcos ma 14? hohoo ako sa nam to tu pekne zozbieralo:)

gomez

predsa len mi napadá jeden prípad kt. asi všetci poznáte.
Niekedy v 90.rokoch minulého storočia jedna kreolka menom Barbara tvrdila, že Boris Becker je otcom jej decka. Na súde povedala že po prerušenej súloži si to tam sama nainštalovala. Aj to vyhrala.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prerusovany styk - Fórum - ZDRAVIE.sk