Sen o konci sveta

Príspevok v téme: Sen o konci sveta
Pastelka02

Už asi 2-3 týždne mám ten istý problem-sníva sa mi o konci sveta.Bolo by to aj normálne kebyže sa mi to nesnívalo skoro každý deň(niekedy aj 3dni za sebou niekedy su aj dva -3 dni prestávky...)Ale musím ešte poznamenať že je to vždy s tou istou temou ale vždy z iným scenárom....prosím porodte mi či je to normálne a ako sa tých snov zbavím?som už zúfalá...

janes1507

keko37:
hehe D: tiez som mal taky sen az som to citil tak ze to bola realita :D:D no ked som sa zobudil tak to bolo vazne krute :D:D potom som lahol zase spat :D:D

007007007

Mě se zase dneska v noci zdálo o zajímavé události..konec světa to ale nebyl.Byl jsem s kámošema u vody u nějaké nádrže.Byl slunečný den asi 30 stupňů a my se koupali.Když to najednou se během sekundy ochladilo asi o 20 stupňů a slunce změnilo barvu na tmavě rudou...na pláži propukla menší panika a po chvilce slunce změnilo barvu na fialovou a nakonec na černou s bílýma místama..v mžiku se přihnaly mraky a začalo strašně pršet...z krásného parného dne se počasí změnilo na studenou deštivou bouři.Všude křik a nářek,mě se podařilo utéct do hotelu co byl kousek od pláže a přebýval jsem 2 dny ve 3. patře kam je jentaktak voda nedostala.Po 2 dnech se Slunce opět vrátilo do normálu a já se poté vzbudil.

lost

Joo, ten 2012 si pozriem dnes :)

Este musim zohnat pukance narychlo..

Ale inac, osobne si myslim, ze svet si koniec aj zasluzi :D
---ale najskor musim stihnut Bahamy....

mnamka257

nevidela si nahodou v blizkej minulosti nejaky film o konci sveta, napr.2012? alebo si nad tymto problemom vela nerozmyslala, nemyslela pred spanim...pretoze v noci sa nam sniva to, co sme cez den nevyriesili a co nas trapi.skus na to pred spanim nemysliet.aj mne sa tyzden vkuse snival sen s rovnakou tematikou ale vzdy bol iny.ale to bol velmi prijemny sen.takze ti drzim palce aby si sa toho zbavila...

pastelka02

dakujem vám za vaše rady :D....presne stále ludstvo strašia a iba robia stresy:(

Keko37:taký sen by som chcela aj ja:D

jeanny

mne sa to tiez snivalo parkrat, ako hovoris tma, panika, vsade krik...len ja sa usmievam :( cize toto je asi vaznejsi problem :)) zboznujem tieto sny, konec stresu, strachu, viem ze ma uz nic nemusi trapit len cakam co bude so svetom...ja by som aj chcela aby sa mi to snivalo castejsie, vzdy ma to hrozne ukludni

0vendy

aj mneee sa to casto sniva, ze zrazu nastane tma a zacnu lietat vrtulniky a vtedy hovorim priatelovi ako ho milujem a je mi hrozne smutno, vsade zacina panika, velke svetelne ziary a podobne-taky je scenar u mna :) ale bez srandy